Wieczór Północno-Irlandzki

04/09/2017

Czy wiecie, że w Irlandii Północnej jest tylko 5 miast?

To już kolejne wydarzenie organizowane przez KLUB DIALOGU I ucznia naszej szkoły. Tym razem Jonny, Północno- Irlandczyk opowiedział nam o swoim kraju, jego ciekawej historii, sławnych ludziach i wyjątkowych potrawach typowych dla tego regionu. Na koniec próbowaliśmy tradycyjnego, irlandzkiego piwa. Quiz uświadomił nam, jak mało jeszcze wiemy o Irlandii Północnej, ale najlepsi otrzymali w nagrodę irlandzkie, zielone piwo ? .

Po prezentacji przenieśliśmy się do pub-u, gdzie trwał mecz Irlandia Północna vs. San Marino. Wynik 3:1 dla Irlandii mówi sam za siebie!

Dziękujemy Jonny raz jeszcze. To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie!

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *