Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Wieczór Północno-Irlandzki

04/09/2017

Czy wiecie, że w Irlandii Północnej jest tylko 5 miast?

To już kolejne wydarzenie organizowane przez KLUB DIALOGU I ucznia naszej szkoły. Tym razem Jonny, Północno- Irlandczyk opowiedział nam o swoim kraju, jego ciekawej historii, sławnych ludziach i wyjątkowych potrawach typowych dla tego regionu. Na koniec próbowaliśmy tradycyjnego, irlandzkiego piwa. Quiz uświadomił nam, jak mało jeszcze wiemy o Irlandii Północnej, ale najlepsi otrzymali w nagrodę irlandzkie, zielone piwo ? .

Po prezentacji przenieśliśmy się do pub-u, gdzie trwał mecz Irlandia Północna vs. San Marino. Wynik 3:1 dla Irlandii mówi sam za siebie!

Dziękujemy Jonny raz jeszcze. To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.