Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Św. Mikołaj w każdym z nas

12/12/2017

Wszystkie prezenty dla dzieci z Ośrodka Pomocy Społecznej Bemowo dotarły już do naszej szkoły. To dzięki naszym wspaniałym uczniom udało się przygotować aż 20 paczek (!), które zostaną wręczone podczas spotkania wigilijnego.

Jak co roku, Akcja Gwiazdor cieszyła się ogromnym wsparciem ludzi wielkiego serca. Jesteśmy dumni, że KLUB DIALOGU wraz z uczniami mógł być jej częścią.

Dlatego jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla: Miha i Ana ze Słowenii, Irene, Tamara i Igor z Ukrainy, Soni z Hiszpanii, Anju z Indii, Vaka z Islandii, Egle z Łotwy, Miguel z Włoch oraz pracownikom KLUBU DIALOGU: Violecie, Piotrowi, Sandrze, Sylwii, Agacie, Oksanie i Dorocie!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.