Wyjątkowy Wieczór Świąteczny w KLUBIE DIALOGU

22/12/2017

W piątek, 15-go grudnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie! Zespół KLUBU DIALOGU gościł u siebie studentów z całego świata, aby podzielić się z nimi naszą polską tradycją i zwyczajami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia.

Głównym punktem spotkania był poczęstunek przygotowany przez zespół KD. W jego skład wchodziły dania i słodkości, które tradycyjnie znajdują się na polskim stole podczas Wigilii. Nasi studenci mogli nie tylko zapoznać się z symboliką dań przedstawioną podczas prezentacji, ale i posmakować tych wyjątkowych smaków.

Następnie wspólnie dekorowaliśmy pierniczki. Był to wymarzony moment integracji, śmiechu i rozmów w wielu językach.

Na koniec spotkania właściciel szkoły – Piotr, przebrany za Świętego Mikołaja rozdał wszystkim uczestnikom drobne upominki. Dziękujemy!

Niezwykłości tego wieczoru dodał fakt, że aż 3 osoby w tym dniu świętowały swoje urodziny – nasza wspaniała właścicielka Wioletta, oraz uczniowie: Maher i Arash. Wszystkiego najlepszego!

To był na pewno niezapomniany event. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na spotkanie, czyniąc go niezwykłym. Dziękujemy także za przyniesione upominki dla szkoły!

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: