Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Wyjątkowy Wieczór Świąteczny w KLUBIE DIALOGU

22/12/2017

W piątek, 15-go grudnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie! Zespół KLUBU DIALOGU gościł u siebie studentów z całego świata, aby podzielić się z nimi naszą polską tradycją i zwyczajami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia.

Głównym punktem spotkania był poczęstunek przygotowany przez zespół KD. W jego skład wchodziły dania i słodkości, które tradycyjnie znajdują się na polskim stole podczas Wigilii. Nasi studenci mogli nie tylko zapoznać się z symboliką dań przedstawioną podczas prezentacji, ale i posmakować tych wyjątkowych smaków.

Następnie wspólnie dekorowaliśmy pierniczki. Był to wymarzony moment integracji, śmiechu i rozmów w wielu językach.

Na koniec spotkania właściciel szkoły – Piotr, przebrany za Świętego Mikołaja rozdał wszystkim uczestnikom drobne upominki. Dziękujemy!

Niezwykłości tego wieczoru dodał fakt, że aż 3 osoby w tym dniu świętowały swoje urodziny – nasza wspaniała właścicielka Wioletta, oraz uczniowie: Maher i Arash. Wszystkiego najlepszego!

To był na pewno niezapomniany event. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na spotkanie, czyniąc go niezwykłym. Dziękujemy także za przyniesione upominki dla szkoły!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.