Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

WIELKANOC – BEZPŁATNE KONWERSACJE

19/04/2019

Święta Wielkanocne to kolejny czas, którym nasza szkoła języka polskiego dla obcokrajowców chce dzielić się z naszymi studentami. W sobotę 13. kwietnia odbyły się warsztaty na dwóch poziomach A0-A1 oraz A2-B1 podczas których rozmawialiśmy o tradycji obchodzenia tych Świat w Polsce oraz w innych krajach chrześcijańskich. Bardzo ciekawy dla wszystkich był nasz zwyczaj ŚMIGUS DYNGUS, czyli polewanie wodą w poniedziałek wielkanocny (więcej o tym wkrótce). Uczestnicy dzielili się też tradycją ze swoich krajów, m.in.: Brazylii, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanady, Szwajcarii, Niemiec, Japonii, Korei, czy Wietnamu. Było dużo śmiechu i zabawy (tylko po polsku), ale także nowej porcji wiedzy z języka polskiego. Dodatkowo nasi uczniowie przygotowali kartki świąteczne i wycięte z papieru kolorowego koszyczki dekorując swoimi pracami naszą szkołę! Dziękujemy!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.