Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

WAKACYJNE EVENTY W SZKOLE. DZIĘKUJEMY ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

06/09/2019

Uwielbiamy spędzać czas ze sobą i z naszymi studentami poza murami szkoły, zanurzając się w atmosferę kulturalnej stolicy Polski! Dlatego szczególnie podczas wakacji zapełniamy kalendarz wieloma wydarzeniami już od czerwca do końca sierpnia. Jak co roku w pierwszą sobotę lipca zabraliśmy naszych studentów na spływ kajakowy, a potem na kręgle, siatkówkę plażową, koncert chopinowski, bawiliśmy się na wieczorku tanecznym, a także celebrowaliśmy 3 urodziny „nowego’ KLUBU DIALOGU.

Wakacyjne eventy rozpoczęliśmy od 3 urodzin KLUBU DIALOGU pod egidą nowych właścicieli Violi i Piotra. Ponieważ zawsze jesteśmy ciekawi naszych studentów, co robią i co lubią, główną atrakcją wieczoru była zabawa ‘Studenci mają talent’. 3 grupy konkurowały o to, która najlepiej wykona zadania: zareklamowania różnych produktów (to było naprawdę zabawne!), karaoke, performance i łamaniec językowy. Jury oceniało i przyznawało punkty.

Następnie wyruszyliśmy na dwu godzinny spływ kajakowy po pięknej rzece Wkrze. Gdy dotarliśmy do celu spędziliśmy fantastyczny czas razem jedząc potrawy z grilla, grając w siatkówkę i prowadząc wspólne rozmowy. Spływ kajakowy zawsze cieszy się dużym powodzeniem, a do domu wracamy z nowymi znajomościami.

Klub SPATiF jest modnym klubem z dużym ogrodem, gdzie odbywają się koncerty i dancingi. My odwiedziliśmy Małą Orkiestę Dancinkową, gdzie tańczyliśmy i pląsaliśmy w rytm piosenek o Warszawie. W kolejną, piękną, letnią niedzielę zasłuchaliśmy się w koncercie chopinowskim w Parku w Łazienkach, zażywając równocześnie słońca na trawie.

Kręgle jak zawsze wyzwoliły w nas i w studentach zaangażowanie, entuzjazm i wulkan energii, które uaktywniają się nie tylko w klasie podczas lekcji, ale i na torach kręgielni! Rozegrany mecz siatkówki plażowej Polska vs reszta świata udowodniły, że Polska wciąż liczy się w rankingach. Wieczorny kufelek piwa, czy kolorowy drink pozwalał na swobodne rozmowy i relaks. Warszawa jest naszpikowana małymi kafejkami, pubami, barami i to głównie nasi studenci pokazują nam swoje ulubione miejsca!

Na końcu, ale nie mniej wyjątkowy był kurs tańca, który poprowadzili dla nas nasi uczniowie Deize z Brazylii i William z Kuby. Najpierw stawialiśmy pierwsze kroki salsy i samby, aby potem wykorzystać nabyte umiejętności w klubie Theatro Cubano. Co za noc! Jesteśmy szczęściarzami, że możemy być otoczeni tak różnorodnymi kulturami, a przy okazji dzielić się naszymi zwyczajami z innymi.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.