Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

SPOTKAJMY SIĘ W WAKACJE 2021

15/07/2021

Jak co roku w czasie wakacji KLUB DIALOGU oprócz nauki języka polskiego jako obcego oferuje moc atrakcji i wyjątkowych eventów dla swoich studentów.

– ‘To intensywny czas także dla nas’ – komentuje Dorota Maszkiewicz, Dyrektor Szkoły. ‘Piękna pogoda, rozpoczęcie wakacyjnych, intensywnych kursów języka polskiego, leniwe wieczory studentów –  sprzyjają wieczornym wyjściom nad Wisłę, tańcom w klubie, czy delektowaniu się polskim filmem w plenerze (koniecznie z angielskimi napisami). Jednym z naszych wydarzeń specjalnych był coroczny spływ kajakowy, w którym wzięło udział 35 studentów (niektórzy zabrali także swoje rodziny)!’

Dzięki szkolnym eventom studenci mają możliwość poznać życie i styl bycia Polaków w Warszawie, nawiązać nowe znajomości, a czasem wieloletnie przyjaźnie lub po prostu spędzić miło czas.

Mimo, że dla Szkoły Języka Polskiego KLUB DIALOGU wakacje rozpoczęły się już pod koniec czerwca, to do końca sierpnia planujemy jeszcze nietuzinkowe imprezy, m.in.: grę w kręgle, tango w SPATiF, siatkówkę na plaży nad Wisłą, czy koncert Chopinowski w Łazienkach.

Serdecznie zapraszamy!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.