Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

JAK ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE!

31/08/2021

Pojawianie się pandemii w 2020 roku dla wielu z nas było szokiem i niedowierzaniem. W marcu 2020 szkoła została zamknięta i jak wszyscy myśleliśmy, że to tylko na chwilę. Jednak kolejne dni pokazały, że sytuacja nie tylko nie poprawia się, ale wręcz staje się coraz gorsza. I choć nasze przerażenie było wielkie – to w ciągu tygodnia udało nam się przejść na lekcje online. Proszę wierzyć – nie było to łatwe zadanie. Brak większej ilości odpowiedniego sprzętu oraz materiałów okazały się dużym wyzwaniem. A wkrótce przekonaliśmy się, że to był dopiero początek naszych skomplikowanych przygód z nauczaniem zdalnym…

Nowe warunki nauczania wymagały nowych inwestycji. Zakup komputerów, kamerek wideo i mikrofonów, dostosowanie programu oraz nowych aplikacji internetowych wymagało czasu, specjalnego zaangażowania i intensywnej pracy całego zespołu KLUBU DIALOGU. Zadawaliśmy naszym studentom pytania o jakość nauczania online i dzięki ich kreatywnym i konstruktywnym odpowiedziom zdecydowaliśmy się na kolejne inwestycje.

Obecnie kursy języka polskiego w szkole KLUB DIALOGU, jak i lekcje grupowe i indywidualne online są prowadzone na najwyższym poziomie, co cieszy się uznaniem wśród naszych studentów. Zakup tablic interaktywnych do każdej sali oraz akustyczne wygłuszenie sal pozwala na prowadzenie zajęć hybrydowych. To doskonała wygoda dla tych studentów, którzy ze względu na wyjazdy służbowe lub chorobę nie mogą uczestniczyć osobiście na swoim kursie, a nie chcą opuszczać lekcji.

Dodatkowo nowoczesne tablice interaktywne przyspieszają i uatrakcyjniają naukę języka polskiego w szkole i online. Po takiej tablicy można nie tylko pisać, ale również wykorzystywać ją do wyświetlania multimedialnych prezentacji, filmów, stron internetowych, czy ćwiczeń i aplikacji interaktywnych. Po zakończeniu lekcji lektor może rozesłać mailowo notatki z zajęć wszystkim studentom. Tablice interaktywne to doskonała pomoc dydaktyczna, dzięki czemu studenci są bardziej zainteresowani lekcją i mogą skupić się na konkretnym zagadnieniu.

Przyjdź i przekonaj się sam, jak Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU zmieniła się dla Ciebie!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.