Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

02/09/2021

WAKACJE 2021 – DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

Pożegnanie wakacji nigdy nie jest łatwe, a tu kolejne wakacje 2021 mamy już za sobą. Szczęśliwie, po rocznej przerwie udało nam się zorganizować letni kalendarz eventów KLUBU DIALOGU. Pomimo ogólnoświatowej pandemii, wielu trudności i ograniczeń, ten czas spędziliśmy bardzo intensywnie, ale i efektywnie, a powrót naszych wydarzeń dodatkowych osłodził nam ten czas jeszcze bardziej niż zwykle!  Więc co jest takiego specjalnego w tych wakacjach?

Już pod koniec czerwca rozpoczęły się intensywne kursy języka polskiego, tak lubiane i poszukiwane przez studentów, którzy potrzebują szybszego tempa nauki. Te kursy są bardzo wymagające i obligują do samodzielnej pracy w domu, ale dają naprawdę wspaniałe efekty! Codzienna nauka języka polskiego nie musi być jednak trudna, nudna ani męcząca!  Przyjemna, letnia pogoda pozwoliła nam wyjść poza klasę.  Lekcje odbywały się w parku, na targu, w kawiarni, a także w Hali Mirowskiej, gdzie zostały zakupione składniki do jedzenia na dalszą część zajęć.  W końcu celem nauki języka polskiego jest używanie go na co dzień, w różnych sytuacjach, a nie tylko z książką w ręce!

Podczas wakacji miały miejsce także regularne, grupowe kursy języka polskiego, oraz indywidualne lekcje, których charakter i częstotliwość zależały od oczekiwań studenta.  

Uwielbiamy widzieć naszą szkołę pełną studentów z radosnymi twarzami, przepełnionymi chęcią nauki języka polskiego!  Staliśmy się także ekspertami w prowadzeniu zajęć online, oferując grupowe kursy języka polskiego online oraz indywidualne lekcje online, aby zaspokoić potrzeby wszystkich studentów. Wprowadziliśmy kursy hybrydowe, które pozwalają na kontynuowanie lekcji nawet wówczas, gdy student był nieobecny z powodu wyjazdu na wakacje.

Tradycyjnie Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU zapraszała swoich studentów wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi na letnie wydarzenia dodatkowe, których celem jest integracja i dzielenie się życiem codziennym w Polsce. Zainteresowanie eventami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Jak co roku, wraz ze studentami i przyjaciółmi świętowaliśmy kolejne urodziny KLUBU DIALOGU. Przyszło ponad 40 osób, aby złożyć nam życzenia! Bardzo dziękujemy! W kolejną sobotę odbył się spływ kajakowy rzeką Pilicą niedaleko Warszawy. Piękna, słoneczna pogoda, wspólna gra w siatkówkę na plaży i grill dodały wszystkim sporo potrzebnej energii na kolejny tydzień. 

A ponadto – odwiedziliśmy Nocny Market, aby delektować się  ulicznym jedzeniem i grą w karty; spędziliśmy uroczy wieczór na Silent Disco; świetnie bawiliśmy się podczas intensywnego warsztatu z fonetyki; i gimnastykowaliśmy nasze ciała w wesołej atmosferze podczas gry w kręgle. Co więcej, gościliśmy nasze cykliczne spotkania: ‘Filmowy Piąteczek’, podczas których oglądamy polskie filmy z angielskimi napisami i dyskutujemy o polskiej kulturze, tradycji i mentalności Polaków. Uwielbiamy te wydarzenia, ponieważ dają one możliwość nie tylko pokazania naszego życia, ale dowiedzenia się mnóstwa ciekawych rzeczy o innych kulturach i poszerzenia horyzontów, bo przecież nasi studenci przyjeżdżają tu z całego świata!

Tego lata powitaliśmy wielu nowych uczniów, którzy przyjechali do nas z USA, Argentyny, Izraela, Iranu, Indii, Indonezji, Mongolii, Ukrainy, Białorusi, Urugwaju, Brazylii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, czy Wielkiej Brytanii!  Cieszyliśmy się również czasem spędzonym na własnych wakacjach.  Tego lata nasi pracownicy odwiedzili m.in. Włochy i Sycylię, Ukrainę, Holandię i Słowenię, a także oczywiście spędzili wspaniały czas w Polsce i w samej Warszawie.

Wkrótce lato się skończy.  Ale życie w szkole KLUB DIALOGU toczy się dalej! 🙂 Jesteśmy w pełni gotowi, pełni energii i nowej pasji, aby uczyć naszego języka polskiego!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.