Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

COVID – 19. I CO DALEJ?

15/12/2021

Pandemia postawiła przed naszą szkołą Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU wiele wyzwań i choć jest ona z nami już 2 lata, wciąż trudno do niej przywyknąć. Przypomnijmy, że przez 3 miesiące 2020 roku szkoła pozostawała zamknięta, a wszystkie lekcje prowadzone były online. Jednak po niedługim czasie, bo już w czerwcu 2020 ponownie wróciliśmy na Aleje Jerozolimskie ciesząc się, że znowu możemy być bezpośrednio razem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wprowadzonym przez KLUB DIALOGU, nasi studenci mogą obecnie wybrać lekcje języka polskiego online, lub w szkole lub naukę polskiego hybrydowo, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują stacjonarny kurs języka polskiego, ale w wyjątkowych sytuacjach mają możliwość połączyć się na lekcję zdalnie.

Równocześnie pracownicy KLUBU DIALOGU nieustająco dbają o zachowanie odpowiednich warunków higienicznych w szkole. Sale są wietrzone po każdej lekcji, a stoły i inne przedmioty dezynfekowane. Każdy student i każda grupa mają wybór, czy na lekcji polskiego obowiązują maseczki, czy też nie.

Wszystkie działania, które podejmujemy mają na celu zachowanie wspólnego bezpieczeństwa w tych szalonych czasach. Dlatego chcemy zapewnić, że nasza Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców będzie funkcjonowała (jak dotychczas) online i offline, tak długo, jak prawo państwowe nam na to pozwala. Czujemy się mocni w tym co robimy!

Szkoła KLUB DIALOGU ma już 17 lat i to nie jest pierwszy kryzys z jakim się zmagamy, ale na pewno najsilniejszy. Jednak patrząc na ostatnie 2 lata jesteśmy szczerze przekonani, że z Wami jesteśmy w stanie przystosować się do każdej sytuacji, a z każdego kryzysu wyjść jeszcze bardziej wzmocnieni. Dlaczego? Ponieważ robimy to, co kochamy najbardziej: dzielimy się naszą pasją do języka, tradycji i kultury polskiej.

Na koniec roku 2021 chcemy powiedzieć Wam: DZIĘKUJEMY! Jesteście społecznością będącą sercem i duszą naszej Szkoły.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.