Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

2021 KONTRA 2022. NOWY ROK, NOWE WYZWANIA!

11/01/2022

Nowy rok, to nowe możliwości, ale najpierw chcielibyśmy opowiedzieć Ci co wydarzyło się w 2021 roku!

Czy wiesz, że pomimo wciąż trwającej pandemii w 2021 roku Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU otworzyła 260 nowych kursów języka polskiego, z czego 137 to były kursy grupowe, a 123 to kursy indywidualne! Dzięki zaangażowaniu i zadowoleniu naszych studentów, w 2021 zapisały się 573 nowe osoby, a nauka polskiego była kontynuowana przez 455 studentów KD! To imponujące liczby, z których jesteśmy bardzo dumni! Oczywiście studenci z różnych przyczyn także opuścili naszą szkołę (122), głównie z powodu niestabilnej sytuacji pandemicznej (41%), powrotu do swojego kraju (36%) lub innych powodów (23%).

Dużym osiągnięciem Szkoły KLUB DIALOGU w 2021 roku było pełne zaangażowanie się w organizację Państwowego Egzaminu Certyfikatowego z Języka Polskiego jako Obcego na poziomie B1. Podczas 4 planowych sesji do egzaminów podeszło w sumie 150 kandydatów. W kursach przygotowujących do tego egzaminu wzięło udział 121 osób. Wynik pozytywny po egzaminie otrzymało 139 osób!

Ponadto w całym 2021 roku zorganizowaliśmy 14 eventów, najwięcej podczas wakacji (7). Filmowy Piąteczek (5), czyli cykliczny pokaz polskich filmów z angielskimi napisami cieszył się niezmiennie ogromnym powodzeniem.

Ale nie byłoby naszego sukcesu bez Was, naszych studentów! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wasza aktywność zachęca nas do dalszej pracy i wysiłku, aby lekcje języka polskiego spełniały Wasze oczekiwania, były interesujące i jeszcze bardziej efektywne.

Już od początku roku przygotowaliśmy nowy grafik kursów na każdym poziomie. Wystarczy zrobić test online lub przyjść do szkoły i porozmawiać z nauczycielem, aby dopasować odpowiedni kurs polskiego dla siebie. Oferujemy kursy języka polskiego w formie grupowej, indywidualnej, w szkole, hybrydowo i online. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem wizy studenckiej – mamy dla Ciebie ‘One Year Program’, a jeśli chciałbyś zintensyfikować naukę polskiego – zapytaj o program ’30 dni dookoła polskiego’. W 2022 roku odbędą się także 4 kolejne sesje Państwowego Egzaminu na Certyfikat B1. Nowy Rok, to nowe możliwości. Nie zwlekaj! Dołącz do nas! 

Dołącz do nas >>

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.