Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

CO ROBIĆ LATEM W WARSZAWIE? Sprawdź naszych 7 rekomendacji

24/06/2022

Uwaga! KONKURS! Czytaj dalej

Lato w stolicy ma swój urok i nigdy nie jest nudne! Szczególnie, że do wyboru mamy wiele atrakcji. Sprawdź koniecznie nasze rekomendacje atrakcji latem w Warszawie i podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Uwaga WYZWANIE dla CIEBIE!

Odwiedź rekomendowane miejsca i zrób o tym post na swoim profilu na FB i/lub Instagramie, a otrzymasz 5% zniżki na swój wymarzony kurs języka polskiego w szkole KLUB DIALOGU.

Jak to zrobić?

Na FB – 1) polub FunPage KLUBU DIALOGU. 2) Na swoim profilu utwórz post ze swoją relacją z wizyty w wybranym miejscu i dodaj zdjęcia. 3) w poście oznacz lokalizację KLUBU DIALOGU i opublikuj.

Na Instagramie – 1) zaobserwuj profil KLUBU DIALOGU na Instagramie @klubdialogu, 2) udostępnij zdjęcie z wybranego miejsca na insta-story i oznacz @klubdialogu (koniecznie zrób printscreen, a na koniec konkursu prześlij wszystkie do nas).

Zniżka za pojedyncze posty nie sumuje się, ale jeśli oznaczysz nas we wszystkich 7 miejscach, na koniec wakacji, wśród osób, które to zrobią rozlosujemy nagrodę specjalną – 10% rabatu!

Letnie atrakcje Warszawy – 7 rekomendacji

1. KOLOROWE POKAZY FONTANN na Podzamczu

W piątkowe i sobotnie wieczory o 21:30 (w lipcu) oraz 21:00 (w sierpniu) odbywają się 30-minutowe pokazy multimedialne „woda-światło-dźwięk” z wykorzystaniem reflektorów LED i laserów. W każdym sezonie prezentowany jest nowy pokaz w formie animowanej opowieści. To idealne miejsce do zrobienia instagramowych zdjęć w przepięknej, letniej scenerii!

Wstęp: bezpłatny.

Gdzie: Skwer 1 Dywizji Pancernej WP, 00-221 Warszawa

Zobacz więcej

2. MUZEUM LEGII WARSZAWA

Fani sportu mogą nacieszyć się widokiem wielu eksponatów związanych z polskimi sukcesami sportowymi i najsłynniejszymi trenerami: legendarnym Kazimierzami Deyną i Kazimierzem Górskim oraz zapoznać się z historią drużyny. 

Wstęp: bezpłatny (sobota, niedziela – nieczynne, pon-pt: 9:00 – 18:00)

Gdzie: Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa

Zobacz więcej

3. WIDOK NA WARSZAWĘ z 30 piętra Pałacu Kultury

Na 30. piętrze PKiN znajduje się Taras Widokowy. Z wysokości 114 m możesz zobaczyć całą panoramę Warszawy. Wjazd windą na Taras zajmuje zaledwie 19 sekund.
Na 30. piętrze znajduje się też kawiarnia ‘Gwiazdy bliżej Gwiazd’

Wstęp: 25zł

Gdzie: Plac Defilad

Zobacz więcej

4. PUSZCZA KAMPINOSKA, LAS KABACKI

Na dwóch końcach metra M1 przyroda prezentuje się wyjątkowo spektakularnie. Puszcza Kampinoska i Las Kabacki to jedne z najbardziej urokliwych zakątków, gdzie znajdują się trasy spacerowe, biegowe i rowerowe dla całej rodziny. Przy odrobinie szczęścia można spotkać tu łosie, sarny i dziki.

Wstęp: bezpłatny

Gdzie: Puszcza Kampinoska – metro Młociny, Las Kabacki – Matro Kabaty

5. BAR MLECZNY – Bar Gdański

Bar Gdański – to jeden z najbardziej kultowych barów mlecznych w stolicy, którego historia sięga lat 50. Choć wnętrze baru zostało odremontowane, zachowało się wiele starych elementów: zabytkowe posadzki oraz mozaiki nadające wnętrzu urokliwego klimatu dawnych lat. Bar Gdański serwuje tradycyjne zupy, dania główne (jarskie, wegetariańskie i mięsne) i napoje.

Obiadek: już od 13,13zł

Gdzie: ul. Generała Władysława Andersa 33

Zobacz więcej

6. MUZEUM FRYDERYKA CHOPINA

To wyjątkowe muzeum nie tylko dla melomanów. Dzięki multimedialnym instalacjom zapoznasz się z muzyką Fryderyka Chopina i poznasz kolejne etapy życia oraz twórczości wybitnego Polaka.

Przed muzeum znajdziesz fontannę ze Złotą Kaczką – bohaterką jednej z warszawskich legend.

Wstęp: 23 zł

Gdzie: ul. Okólnik 1

Zobacz więcej

7. ODPOCZYNEK NAD WISŁĄ

Wisła – to już ostatnia duża, dzika rzeka w Europie. Na prawym brzegu rzeki (po stronie Pragi) znajdziesz piękne, naturalne plaże do opalania się, sportów i zabawy. Stąd doskonale widać panoramę Starego Miasta. Przeciwległy, lewy brzeg Wisły to miejsce spotkań i wspólnego spędzania czasu. Tutaj na malowniczych bulwarach wiślanych możesz odpocząć w kawiarniach i restauracjach lub spacerować lub pojeździć na rowerze.

Wstęp: bezpłatny

Gdzie: oba brzegi Wisły

PYTANIA

Czy spodobały Ci się nasze rekomendacje atrakcji latem w Warszawie? Czy podejmiesz wyzwanie wakacyjne? Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie konkursu!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.