Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

WAKACJE TO CZAS PEŁEN ATRAKCJI DLA CIEBIE – DO ZOBACZENIA!

24/06/2022

Jak co roku wakacje to czas pełen atrakcji, eventów, spotkań i dobrej zabawy! Oprócz intensywnych, wakacyjnych kursów języka polskiego serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia, które odbywają się od czerwca do sierpnia.

Orientarium w Łodzi

Nasz cykl eventów rozpoczęliśmy 4 czerwca wycieczką do miasta Łodzi, do Orientarium. Orientarium to bardzo nowoczesne Zoo, w którym żyją nie tylko zwierzęta lądowe, ale i wodne, takie jak: rekiny, płaszczki, a także koralowce, ukwiały i inne. Polecamy! Przeczytaj relację z wydarzenia i zobacz zdjęcia.

Filmowy Piąteczek – oglądamy w języku polskim

Kolejne spotkanie to FILMOWY PIĄTECZEK, który miał miejsce w naszej szkole. To już tradycja KLUBU DIALOGU. W tym czasie oglądamy polskie filmy z angielskimi napisami, a po filmie dyskutujemy na temat odmienności kulturowych i życia w różnych stronach świata. Do doskonała i atrakcyjna nauka języka polskiego dla każdego!

Dobry ruch w rytm muzyki

My uwielbiamy tańczyć! A Ty? Jeśli podzielasz tę pasję lub lubisz patrzeć, jak inni ruszają się w rytm muzyki, zapraszamy na SALSĘ w plenerze do klubu La Playa Beach nad Wisłą lub na Silent Disco do Baru Studio. Moc wrażeń gwarantowana! ?

Urodziny Szkoły Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU

Jak co roku, najważniejszym dla nas wydarzeniem są urodziny naszej Szkoły KLUB DIALOGU. Zawsze na początku lipca serdecznie zapraszamy do świętowania razem z nami! Podczas tego wyjątkowego spotkania możesz spodziewać się mnóstwa dobrej zabawy!  Można nawet wygrać bardzo atrakcyjne nagrody! Nie może Ciebie zabraknąć.

Spływ kajakowy – płyń z nurtem rzeki Wkra. Zrelaksuj się

16 lipca pojedziemy na spływ kajakowy. 30 km od Warszawy znajduje się piękna rzeka Wkra i właśnie tą rzeką będziemy płynąć przez 2h, ciesząc się bliskością natury. Dzień zakończymy grillem, grą w gry plażowe i zasłużonym odpoczynkiem! Jeśli chcesz, będziemy rozmawiali po polsku. To będzie taka mała lekcja języka polskiego.

Night Breakfast Bar i co jeszcze?

Night Breakfast Bar to modne miejsce dla prawdziwych ‘Foodies’, ze stoiskami serwującymi lokalne i międzynarodowe dania uliczne, takie jak szaszłyki, hamburgery, tacos i pizza. Jedz, baw się i smakuj po zachodzie słońca w doborowym towarzystwie!

Co jeszcze nas czeka? Spotkanie nad Wisłą i gra w kalambury, koncert Chopina w Łazienkach i kręgle!

Sprawdź koniecznie kalendarz eventów na 2022 rok. Polub FunPage KLUBU DIALOGU na FB i bądź na bieżąco! Zabierz ze sobą swoją rodzinę i znajomych i baw się razem z nami!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.