Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

KLUB DIALOGU REKOMENDUJE. Nauka języka polskiego online, czy to może być efektywne?

08/03/2023

Nauka języka polskiego online, czy to może być efektywne?

Online – co to znaczy?

Lekcje, spotkania, konferencje online – to teraz bardzo popularny i skuteczny sposób komunikowania się i nauki języka polskiego.

Wiele osób myśli, że język polski jest trudny i nie można uczyć się go online. Ale to nie jest prawda! Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU ma profesjonalne metody, które gwarantują najlepsze efekty. Są to: ciekawy konspekt lekcji indywidualnych i grupowych, interaktywne aplikacje (gry, quizy, platformy edukacyjne), bogate materiały dodatkowe (audio, video) oraz nowoczesny sprzęt. To dlatego nasza Szkoła dostaje wysokie oceny od studentów.

Nauka języka polskiego online. Korzyści dla studenta

Nauka online ma prawdziwy potencjał. Po pierwsze to komfort i bezpieczeństwo. Nie trzeba jechać na zajęcia, a Ty możesz dołączyć do kursu języka polskiego z innego miasta, a nawet z innego kraju! Możesz siąść komfortowo w fotelu i uczyć się jak lubisz.

Po drugie Twój grafik indywidualnych lekcji polskiego online jest całkowicie elastyczny. To bardzo ważne jeśli dużo podróżujesz, ponieważ nie musisz już przerywać nauki.

Po trzecie – ważnym aspektem jest anonimowość. Poczucie dystansu bardzo pomaga szczególnie tym osobom, które lepiej uczą się same.

Nauka języka polskiego online wcale nie jest nudna. Nie jest też mniej wartościowa od zajęć w klasie w szkole! Oczywiście, dynamika jest inna, ale interakcja Student – Lektorka jest taka sama. Lektorka prowadzi lekcje w sposób zorganizowany, a materiał z lekcji łatwo można powtórzyć i zapamiętać. 

Efekty kursu języka polskiego online

Pasja, zaangażowanie, doświadczenie, kwalifikacje i duża cierpliwość lektorów Szkoły KLUB DIALOGU to atuty kursów języka polskiego online.

Dlaczego nauka polskiego online w KLUBIE DIALOGU jest bardzo efektywna?

  • Podręcznik – systematyzuje wiedzę, możesz łatwo powtórzyć lekcje
  • nagrania audio i video – możesz poczuć żywy język zmysłami wzroku i słuchu
  • gry interaktywne, quizy – dają emocje i energię do nauki
  • prezentacje i materiały dodatkowe – w ciekawy sposób możesz powtarzać i utrwalać nowe słowa i zagadnienia gramatyczne
  • trudne elementy gramatyki lektor powtarza wiele razy
  • to studenci sami odkrywają reguły gramatyczne w ćwiczeniach, dlatego łatwo je zapamiętują

Co o nauce języka polskiego online mówią lektorki Szkoły KLUB DIALOGU?

Magda, lektorka od 9 lat:

‘Na początku myślałam, że ekran będzie ograniczał moją ekspresję. Teraz wiem, że praca online jest w pełni efektywna i przyjemna. Komunikatory i aplikacje internetowe ułatwiają przekazywanie wiedzy i są atrakcyjne dla studentów. To jest bardzo miłe, gdy czasem można zagrać w quiz internetowy, zamiast wypełniać ćwiczenia w podręczniku’. 

Agata, lektorka od 8 lat:

‘Teraz Studenci bardzo szybko czują się komfortowo z tą formą nauki języka polskiego. Aby dobrze  poznać język, bardzo ważna jest ciągłość nauki. Nauka online to doskonały sposób dla tych osób, które dużo podróżują lub często pozostają „po godzinach” w pracy. Oczywiście to fantastyczna forma dla tych, którzy nie mieszkają w Polsce, a kontakt z językiem polskim jest dla nich bardzo ważny!’

Nauka online może być zabawą i przygodą! A co mówią nasi studenci?

Brian z USA:

‘Lekcje online z KLUBEM DIALOGU są na prawdę efektywne: to wspaniały sposób, aby sprawnie zintegrować technologię z nauką języka polskiego jako obcego. Planuję kontynuować te lekcje do czasu osiągnięcia przeze mnie płynności językowej. To bardzo wygodna forma nauki zarówno dla mnie, jak i dla mojej nauczycielki!’

Alessia z Włoch:

‘Już od 2 lat mam lekcje polskiego online. Nigdy wcześniej nie miałam okazji tego robić́ i myślałam, że ważny dla nauki jest tylko bezpośredni kontakt z nauczycielem. Teraz wiem, że dzięki takim lekcjom online  mam więcej czasu dla siebie, bo nie muszę jeździć́ do szkoły i mogę̨ uczyć́ się̨ w domu. To bardzo wygodne!”

Szkoła języka polskiego dla obcokrajowców KLUB DIALOGU cały czas się rozwija i na bieżąco reaguje na sytuację na rynku. Dlatego jesteśmy tak atrakcyjni dla naszych studentów. A ponieważ nauka to nasza pasja – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.