Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

HOROSKOP NA MAJ 2023

02/05/2023

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAKA BĘDZIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ? Nie ma problemu, wystarczy przeczytać horoskop!

Piękny maj będziemy mieć w tym roku! To już definitywny koniec zimnego sezonu. Można schować w szafie grube i ciepłe ubrania i przygotować się na dużo słonecznych dni. A jaka jest prognoza na Twoje życie w tym miesiącu? Sprawdź, co wiadomo o Twoim znaku zodiaku!

Co gwiazdy mówią do Ciebie w marcu?

BARAN (ARIES) ?♈️ (21 marca – 19 kwietnia)

Gorące majowe dni rozgrzeją serce każdego Barana… W najbliższym czasie osoby spod tego znaku będą doświadczać wielu ciepłych emocji, szczególnie romantycznych. Jeśli chcesz pójść na randkę, nie czekaj na zaproszenie. Twoja inicjatywa przyniesie najlepsze rezultaty!

BYK (TAURUS) ?♉️ (20 kwietnia – 22 maja)

Jesteś zodiakalnym Bykiem? Mam nadzieję, że kwiecień był dla Ciebie czasem odpoczynku, bo w maju Byki będą bardzo zajęte. Niestety Twoja majówka będzie krótka. Ale nie martw się! Może pod koniec miesiąca będziesz mieć okazję do świętowania i relaksu.

BLIŹNIĘTA (GEMINI) ?♊️ (23 maja – 21 czerwca)

W tym miesiącu ciągle będziesz mieć okazję do zrobienia czegoś nowego. Uważaj! Zbyt dużo ambicji sprawi, że nie będziesz mieć na nic siły. Jeśli złapiesz pięć srok za ogon, ani jedna nie zostanie z Tobą na długo. Lepiej przeanalizować, jakie są Twoje priorytety.

RAK (CANCER) ?♋️ (22 czerwca – 22 lipca)

W maju często będziesz późno wracać do domu. Ale to wcale nie znaczy, że będziesz mieć dużo pracy! Przed Tobą coś nowego i ekscytującego… Może to jakaś ważna osoba? A może regularnie powtarzana aktywność? Gwiazdy nie dają nam bardzo dokładnych informacji, ale na pewno w Twoim życiu pojawi się coś specjalnego i w przyszłości często będziesz myśleć o maju 2023. 

LEW (LEO) ?♌️ (23 lipca – 23 sierpnia)

Masz z czymś problem? Nie martw się, w maju będzie lepiej. W Twojej pracy może być trochę nudno, ale czasem spokój jest lepszy niż przygody. Za to Twoje życie towarzyskie będzie interesujące… W Twoim domu pojawi się gość. W tym miesiącu możesz mieć trochę komplikacji zdrowotnych, ale to nie musi być przeszkodą, kiedy planujesz dobrą zabawę.

PANNA (VIRGO) ?♍️ (24 sierpnia – 22 września)

To nie będzie dobry miesiąc na spontaniczne decyzje. Jeśli nie chcesz się stresować, musisz wszystko dokładnie planować i sprawdzać. Jeśli ktoś da Ci mało czasu, może lepiej nie akceptować jego propozycji. 

WAGA (LIBRA) ⚖️♎️ (23 września – 22 października)

Uważaj na siebie w czasie podróży. Możesz spotkać kogoś, kto ma złe intencje! Jeśli to możliwe, warto przełożyć plany turystyczne na trochę późniejszy termin – dzień albo dwa dni mogą mieć duże znaczenie – albo zmienić miejsce, do którego jedziesz.

SKORPION (SCORPIO) ?♏️ (23 października – 21 listopada)

W maju dużo radości da Ci praca kreatywna. Malowanie, gra na instrumencie… albo  gotowanie! W takich aktywnościach możesz mieć dużo sukcesów, ale ważniejsze jest to, że z przyjaciółmi będziesz bawić się lepiej. Twój przyjaciel czuje się samotny i potrzebuje Twojej pomocy.

STRZELEC (SAGITTARIUS) ?♐️ (22 listopada – 21 grudnia)

W tym miesiącu czeka Cię praca, praca i jeszcze raz dużo pracy. Każdy kolejny tydzień maja będzie bardziej intensywny… Profesjonalna koncentracja na zadaniach może mieć bardzo dobre konsekwencje, ale pamiętaj, że nie wszystkie osoby, z którymi masz kontakt, chcą rozmawiać z Tobą o życiu zawodowym. A kiedy stary znajomy proponuje spotkanie, warto mieć dla niego trochę czasu.  

KOZIOROŻEC (CAPRICORN) ?♑️ (22 grudnia – 19 stycznia)

W maju będziesz mieć wiele okazji do rywalizacji. Ale gwiazdy pokazują nam, że praca Koziorożców będzie spokojna i mało emocjonująca, więc chyba nie w pracy będziesz mieć konkurencję… Może chodzi o miłość, a może o sport? Twoją szansą jest dobry humor i inteligentna rozmowa.   

WODNIK (AQUARIUS) ?‍♂️♒️ (20 stycznia – 18 lutego)

Dużo ostatnio myślisz o przeszłości. Teraz jest bardzo dobry czas, żeby pójść w inną stronę. Możliwe, że martwisz się finansami albo zdrowiem, ale to nie są powody, żeby mieć konflikt z partnerem! Możesz z nim po prostu porozmawiać i wytłumaczyć, co Cię stresuje.

RYBY (PISCES) ?♓️ (19 lutego – 19 marca)

Poznasz duży sekret. Lepiej, jeśli Twoja reakcja będzie spokojna i niezbyt szybka. W maju różnice charakterów między Tobą i Twoim partnerem (albo bliską osobą, którą spotkasz) będą prowadzić do równowagi i emocjonalnego komfortu. Kiedy będziesz wracać do domu po długiej nieobecności, pamiętaj o prezentach.

ćwiczenie online:

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.