Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

HOROSKOP NA WRZESIEŃ 2023

02/09/2023

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAKA BĘDZIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ? Nie ma problemu, wystarczy przeczytać horoskop!

Wrzesień… to znaczy: jesień. Nadchodzi koniec wakacji, zmienia się pora roku, będzie inna pogoda. A jakie są prywatne prognozy dla Ciebie? Czy coś się zmieni także w Twoim życiu? Możesz dowiedzieć się tego z horoskopu.

Co gwiazdy mówią do Ciebie we wrześniu?

BARAN (ARIES)♈️ (21 marca – 19 kwietnia)

Dzieci wracają do szkoły, a Ty będziesz w bardzo podobnej sytuacji: we wrześniu zaczyna się dla Ciebie pracowity czas. Od poniedziałku do piątku będziesz mieć dużo zajęć, a w weekendy możesz regenerować siły. Kontakt z naturą będzie dla Ciebie bardzo dobry. Dobrą okazją do relaksu będzie obserwacja pięknego naturalnego fenomenu, który nazywamy „złota polska jesień”: przyroda jest we wrześniu pełna kolorów i to pomaga odpoczywać.

BYK (TAURUS)♉️ (20 kwietnia – 22 maja)

Ojej, bardzo mi przykro, ale ten wrzesień nie będzie dla Byków dobrym miesiącem. Temperatura we wrześniu będzie czasem niska, ale dla Ciebie będzie chłodno nie tylko na zewnątrz: niestety zimne reakcje pojawią się też w Twoich relacjach z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi. Jeśli nie chcesz, żeby te prywatne problemy trwały przez cały miesiąc, musisz sprowokować jedną dużą i gorącą dyskusję… Przez moment będzie niemiło i agresywnie, ale potem zrozumiesz, jaki był problem i wrócicie do dobrej atmosfery.

BLIŹNIĘTA (GEMINI)♊️ (23 maja – 21 czerwca)

W tym miesiącu czeka Cię wiele podróży, często będziesz mieć okazje do spotykania nowych osób i poznawania nowych miejsc. Dobrą decyzją na początek tej jesieni będą zakupy: musisz kupić kalosze albo inne buty odpowiednie na deszczową pogodę – jeśli tego nie zrobisz, często będziesz się denerwować i stresować. W tym miesiącu zmieni się Twoja sytuacja rodzinna: do Twojej rodziny wejdzie ktoś nowy albo wrócisz do kontaktu z kimś, kto przez długi czas był daleko.

RAK (CANCER)♋️ (22 czerwca – 22 lipca)

Ostatnie dni lata będą dla Ciebie stresujące, bo często nie będziesz punktualnie przychodzić na ważne spotkania. Ludzie, z którymi planujesz rozmowę wiele razy będą słuchać, jak mówisz: „Przepraszam za spóźnienie”. Zwykle to nie będzie duży problem, ale musisz uważać, żeby nie spóźnić się 13 września, bo tego dnia Twoja niepunktualność może mieć bardzo złe konsekwencje…

LEW (LEO)♌️ (23 lipca – 23 sierpnia)

Dla Lwów wrzesień będzie pełen dobrych emocji. Jeśli planujesz spotkanie z kimś, kto Ci się podoba, dobrym pomysłem będzie podróż na pole wrzosów, czyli wrzosowisko. Te różowe i fioletowe kwiaty robią bardzo romantyczną atmosferę. W pracy będziesz mieć ważną rozmowę, a decyzja Twojego szefa lub klienta będzie zależała od tego, czy będziesz… wyglądać elegancko.

PANNA (VIRGO)♍️ (24 sierpnia – 22 września)

Wszystkie Panny, które we wrześniu mają urodziny, będą w następnych tygodniach mieć dużo szczęścia: nie tylko dzień urodzin będzie dla nich dobry, ale cały miesiąc. To będzie świetny czas, żeby zajmować się hobby i bawić się z przyjaciółmi. Pod koniec września mężczyźni spod znaku Panny dostaną fantastyczne prezenty. Ważna informacja: kojarzysz tę jedną osobę, która zawsze pomaga Ci, kiedy potrzebujesz pomocy? Niedługo będzie dobry czas, żeby zrobić dla niej coś dobrego, ale to Ty musisz obserwować sytuację i wyjść z inicjatywą.

WAGA (LIBRA)♎️ (23 września – 22 października)

W tym miesiącu spróbujesz czegoś nowego i poznasz swój wielki talent. Może śpiewasz jak syrena? Albo jesteś w dobrej formie do sportowych sukcesów? A może pięknie malujesz, ale nigdy wcześniej nie było okazji, żeby to sprawdzić? Teraz przed Tobą jest taka okazja, więc kiedy zobaczysz odpowiednią ofertę, nie czekaj z decyzją, musisz spróbować!

SKORPION (SCORPIO)♏️ (23 października – 21 listopada)

Ktoś, z kim często rozmawiasz, nie będzie z Tobą szczery, ale nie ma złych intencji; jego motywacją jest stres. Przed Tobą duża biznesowa szansa – jeśli masz nowy pomysł, możesz zaryzykować. We wrześniu Twoje priorytety będą związane z pracą, więc lepiej nie angażować się w nową miłość, a jeśli masz już stałego partnera, dla niego to też będzie dobry czas na nowe inwestycje w karierę.

STRZELEC (SAGITTARIUS)♐️ (22 listopada – 21 grudnia)

Powoli kończy się lato. Również we wrześniu skończy się coś w Twoim życiu – coś, co dotąd było dla Ciebie bardzo ważne. Oczywiście będziesz się stresować tą zmianą, bo „przyzwyczajenie jest drugą naturą” – ale to będzie krótki stres. Już pod koniec września nowa sytuacja będzie Ci się podobać. 

KOZIOROŻEC (CAPRICORN)♑️ (22 grudnia – 19 stycznia)

Dla Koziorożców wrzesień będzie dobrym czasem na życie rodzinne i towarzyskie. Czy pamiętasz, kiedy było ostatnie duże spotkanie Twojej rodziny? Jeśli nie, to sygnał, że musisz zorganizować imprezę albo obiad. A może od dawna nie masz kontaktu z przyjacielem lub przyjaciółką? Jeśli to prawda, teraz będzie dobry moment, żeby zmienić tę sytuację.

WODNIK (AQUARIUS)?‍♒️ (20 stycznia – 18 lutego)

W tym miesiącu będziesz mieć szansę robić coś z grupą fantastycznych osób. Jeśli wahasz się, bo nie wiesz, czy nowa aktywność jest dla Ciebie interesująca – pamiętaj, że będziesz tam w świetnym towarzystwie. Nie musisz mieć wielkiego talentu, żeby się dobrze bawić!

RYBY (PISCES)♓️ (19 lutego – 19 marca)

We wrześniu Ryby będą pracowite jak pszczoły! Ten jeden problem, który od długiego czasu Cię stresuje, teraz może się skończyć. Przepis na Twój sukces to dyscyplina i dobra motywacja – przez tydzień będzie bardzo trudno, ale przez wiele następnych dni będziesz świętować!

Słowniczek – ćwiczenie online:

Zadanie 1

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.