Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

HOROSKOP NA MAJ

03/03/2024

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAKA BĘDZIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ? Nie ma problemu, wystarczy przeczytać horoskop!

Przed nami najpiękniejszy ze wszystkich miesięcy – maj! Będzie słonecznie, ciepło, a nawet jeśli będzie padać deszcz, majowy deszcz jest ciepły i przyjemny. A jak jest prognoza na Twoje życie w tym miesiącu?

Co gwiazdy mówią do Ciebie w maju?

KOZIOROŻEC (CAPRICORN)♑️ (22 grudnia – 19 stycznia)

Będziesz niewesoły, bo dostaniesz złe wiadomości. Nie martw się, z dużej chmury mały deszcz! Bardzo szybko zobaczysz, że problem jest mały i nieważny. Będziesz śmiać się z tej sytuacji.

WODNIK (AQUARIUS)?‍♒️ (20 stycznia – 18 lutego)

Ciekawy Wodnik nie lubi spokoju, lubi nowości, interesuje go wszystko, chce wszystko wiedzieć i czasem zadaje za dużo pytań. Wodniku, ciekawość to pierwszy stopień do piekła! Lepiej zrelaksuj się w maju, idź na jogę albo medytację, bo kolejne tygodnie będą bardzo trudne i chaotyczne.

RYBY (PISCES)♓️ (19 lutego – 19 marca)

Ryby będą miały okazję, aby pokazać swój autorytet w rodzinie. Ty i Twoja rodzina będziecie mieć mały kryzys, a Twoi bliscy będą czekać na Twoją decyzję. Na szczęście lubisz rolę lidera, więc będziesz czuć się jak ryba w wodzie! Dzięki Tobie wszystko skończy się dobrze.

BARAN (ARIES)♈️ (21 marca – 19 kwietnia)

Czy jesteś otwarty na nowe? Jeśli tak, to świetnie, bo w maju Twoje życie bardzo się zmieni! Z finansami będzie źle, ale z relacjami będzie dobrze. Tak to już jest: kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości.

BYK (TAURUS)♉️ (20 kwietnia – 22 maja)

Byk jest pracowity jak mrówka i w maju będzie pracować jeszcze więcej niż zwykle. Niestety nie odpocznie w majowy weekend, bo ma ważny cel do zrealizowania. Jeśli będzie cierpliwy i zdeterminowany, na pewno będzie mieć to, czego chce!

BLIŹNIĘTA (GEMINI)♊️ (23 maja – 21 czerwca)

Trudno Ci zdecydować, co robić, bo Twoja podwójna natura raz mówi tak, a raz mówi inaczej. Masz dobry plan, ale nic się nie zmieni, jeśli nie zaczniesz działać. Najważniejsze to zacząć. Pierwsze koty za płoty, a potem będzie łatwiej.

RAK (CANCER)♋️ (22 czerwca – 22 lipca)

Raku, czeka Cię ciężki miesiąc, będziesz zrezygnowany, ale nie chowaj głowy w piasek. Wszystkie problemy można rozwiązać, tylko trzeba się z nimi skonfrontować. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś o nią.

LEW (LEO)♌️ (23 lipca – 23 sierpnia)

Ambitny Lew chciałby dużo osiągnąć, a w maju będzie wiele okazji do rozwoju. Ale nie można wykorzystać ich wszystkich. Wybierz to, co jest najważniejsze, zrezygnuj z tego, co ciekawe, ale niestabilne. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

PANNA (VIRGO)♍️ (24 sierpnia – 22 września)

Maj będzie bardzo dynamiczny, w pracy będziesz mieć urwanie głowy! Na szczęście dom będzie Twoim azylem. Rozmowy z rodziną pomogą Ci zachować spokój, nowe hobby też będzie bardzo dobre dla Twojej psychiki.

WAGA (LIBRA)♎️ (23 września – 22 października)

Waga generalnie ma szczęście w miłości, ale na majowym niebie pojawią się ciemne chmury. Jesteś rozrzutna, lubisz kupować kosmetyki i ubrania, jeść obiad w restauracji, a Twój partner będzie to krytykował. I będzie miał rację – to bardzo ważne, żeby mieć pieniądze na czarną godzinę.

SKORPION (SCORPIO)♏️ (23 października – 21 listopada)

W kwietniu jako Skorpion możesz mieć bardzo sentymentalny okres. Będzie wiele okazji do

wspomnień. Stare, dobre czasy! Będziesz często wspominać, marzyć i bujać w obłokach. Ale wiosna to najlepszy czas na sentymentalny, romantyczny nastrój!

STRZELEC (SAGITTARIUS)♐️ (22 listopada – 21 grudnia)

Skorpiona czeka intensywna i trochę chaotyczna majówka pełna pracy, problemów, spotkań i znaków zapytania. Ale już w czerwcu będziesz pamiętać to wszystko jak przez mgłę, bo druga połowa maja będzie spokojna i optymistyczna.

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Ćwiczenie 3

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.