Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

HOROSKOP NA LIPIEC

10/06/2024

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAKA BĘDZIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ? Nie ma problemu, wystarczy przeczytać horoskop!

Pełnia lata przed nami – upały, burze i leniwe dni nad morzem albo w górach. A może jeszcze gdzieś indziej? Nieważne, gdzie spędzasz wakacje, ważne, żebyś wiedział/wiedziała, co czeka Cię w najbliższych dniach!

Co gwiazdy mówią do Ciebie w lipcu?

KOZIOROŻEC (CAPRICORN)♑️ (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożcu, bądź otwarty na ludzi i ich komunikaty. Dostaniesz znak od ważnej osoby w ważnej sprawie. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz te informacje, ale cokolwiek zrobisz – w twoim życiu dużo się zmieni. 

WODNIK (AQUARIUS)?‍♒️ (20 stycznia – 18 lutego)

Wodniki nie mają nic przeciwko spotkaniom z kolegami z pracy oraz wizytom u rodziny, ale nie lubią kontaktów z przypadkowymi ludźmi, np. w pociągu albo w kolejce do lekarza. Jeśli otworzą się na nowe znajomości, mogą poznać bratnią duszę. 

RYBY (PISCES)♓️ (19 lutego – 19 marca)

Ostatnie miesiące były trudne dla zodiakalnych Ryb. Teraz w końcu mogą zadbać o siebie, nie tylko o swoje ciało, ale też o sferę emocjonalną. Powinny wziąć kilka dni wolnego i odpocząć po stresujących tygodniach. 

BARAN (ARIES)♈️ (21 marca – 19 kwietnia)

Sytuacja zdrowotna, zawodowa, finansowa i rodzinna Barana jest stabilna, ale w lipcu nie będzie nudno, bo bliscy zrobią mu niespodziankę! Ich zaangażowanie i kreatywność będą dla Barana dowodem na to, jak ważny dla nich jest. 

BYK (TAURUS)♉️ (20 kwietnia – 22 maja)

Byki myślą, że muszą wszystko kontrolować. Nie jest tak. Nic się nie stanie, jeśli dadzą sobie trochę luzu. Życie i tak będzie toczyło się bez planu i spontanicznie. Dzięki temu będą mogli wspaniale spędzić czas z bliskimi.

BLIŹNIĘTA (GEMINI)♊️ (23 maja – 21 czerwca)

Bliźnięta pojadą w nowe miejsce, które nie będzie wcale daleko od domu, nie będzie egzotyczne, ale będzie zupełnie inne od miejsc, które znają. Mogą spotkać się tam z kimś albo pojechać samotnie i spędzić czas, medytując. 

RAK (CANCER)♋️ (22 czerwca – 22 lipca)

Raki są teraz w swoim żywiole, bo lubią lato i zabawę. Wakacyjny luz sprzyja spotkaniom towarzyskim. Wkrótce spotkasz się z dawnymi przyjaciółmi. Będziesz mieć okazję do porozmawiania o starych znajomych z czasów młodości.

LEW (LEO)♌️ (23 lipca – 23 sierpnia)

Jak każdy Lew, masz dobre serce i jesteś otwarty na ludzi. Pomożesz osobie, która będzie miała problemy. Wdzięczność tej osoby i Twoja radość będą dla Ciebie motywacją do bycia dobrym człowiekiem. 

PANNA (VIRGO)♍️ (24 sierpnia – 22 września)

Panny na ogół są roztropne i oszczędne, bo nie lubią marnować pieniędzy, dlatego długo myślą przed każdym zakupem. Jeśli masz jakieś zakupowe marzenie, w przyszłym miesiącu obserwuj promocje, bo wreszcie kupisz coś, co dawno chciałaś mieć.

WAGA (LIBRA)♎️ (23 września – 22 października)

Wago, jesteś niepoprawną optymistką, bywasz niepoważna, ale już niedługo weźmiesz udział w ważnym spotkaniu, które może odmienić Twoje życie. Musisz być profesjonalna i poważna, żeby nie stracić ważnej szansy.

SKORPION (SCORPIO)♏️ (23 października – 21 listopada)

Skorpion jest raczej introwertykiem i niechętnie udziela się towarzysko, ale w tym miesiącu pozna ciekawą osobę, która, tak jak on, lubi spokój i samotność. Introwertycy nie muszą siedzieć sami w domu – mogą spotkać się w małym gronie i milczeć razem, dlaczego nie?

STRZELEC (SAGITTARIUS)♐️ (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelcu, zawsze dążysz do rozwoju i korzystasz z każdej okazji, by nauczyć się czegoś nowego. W najbliższym czasie będziesz miał taką okazję, nie przegap jej, bo nowa wiedza będzie ważna w twojej karierze.

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Ćwiczenie 3

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.