Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

POLSKI DLA FIRM

Dziękujemy za zainteresowanie kursem języka polskiego dla pracowników Państwa firmy, organizowanym przez naszą szkołę KLUB DIALOGU. Wierzymy, że nasze doświadczenie i zaangażowanie pomaga studentom osiągnąć i utrzymać wysoki poziom znajomości języka polskiego, który pozwoli poradzić sobie w sytuacjach biznesowych i życia codziennego.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ Z KLUBEM DIALOGU?

15 lat doświadczenia. W tym czasie skutecznie nauczyliśmy ponad 2000 uczniów podczas ponad 40 000 godzin lekcyjnych.

Elastyczność wyboru miejsca (w granicach Warszawy), godzin oraz intensywności prowadzonych zajęć. Rozumiemy, że czas poświęcany na naukę jest ograniczony, dlatego nasze kursy „szyjemy na miarę”.

Unikalna metoda nauczania. Już od pierwszej lekcji mówimy i zachęcamy do mówienia po polsku. Naszym priorytetem jest nauczyć jak radzić sobie w sytuacjach biznesowych i życia codziennego.

Pierwsza lekcja bezpłatna. Daje szansę poznania naszych metod nauczania i podjęcia świadomej decyzji.

Możliwość bezkosztowego odwołania lekcji lub zmiany godziny zajęć do godzin 16.00 dnia poprzedzającego zajęcia, dzięki czemu zajęcia nie przepadają.

Wykwalifikowana kadra lektorów. Wszyscy nasi lektorzy:

  • Posiadają wykształcenie wyższe oraz ukończyli wymaganą serię szkoleń przygotowujących do nauczania języka polskiego jako obcego i pracy według standardów wyznaczonych przez KLUB DIALOGU. Jest to gwarancją wysokiego poziom intelektualnego zajęć.
  • Są aktywni, cierpliwi, efektywni, godni zaufania i entuzjastycznie nastawieni do nauczania. Dzięki ich zaangażowaniu nie koncentrują się tylko na podręczniku, ale uatrakcyjniają zajęcia zgodnie z zainteresowaniami ucznia.
  • Potrafią porozumiewać się w języku angielskim oraz innymi, wybranymi językami, takimi jak: rosyjski, włoski, hiszpański, niemiecki, chiński.

Przyjazne i zaangażowane biuro. Sprawnie i z uśmiechem  załatwiamy każdą sprawę ?.

Podpisujemy Umowę Szkoleniową, regulującą prawa i obowiązki obu stron. Wzór Umowy można znaleźć TUTAJ.

Referencje dostępne na żądanie lub przejdź TUTAJ.

CENNIK

Możliwe jest wykupienie dowolnej liczby godzin.

Płatność odbywa się na podstawie wystawionej przez KLUB DIALOGU faktury za zadeklarowaną liczbę godzin. Faktura musi zostać opłacona przed rozpoczęciem kursu.

Opłata pobierana jest za jednostkę lekcyjną bez względu na liczbę osób (w grupie 1-5 osób).

Dodatkową opłatą jest opłata za podręczniki zarekomendowane przez nauczyciela podczas pierwszej lekcji.

CENNIK

ZAJĘCIA

STANDARDOWE

ogólne

Od 1 – 5

studentów

Zajęcia skupiają się na ogólnej znajomości języka polskiego na poziomie A0-C1. „Szyte na miarę” są dostosowane do potrzeb. 120 zł / 1h
180 zł / 1,5h
 

KURSY

SPECJALISTYCZNE

 

Kursy Branżowe

Zajęcia „szyte na miarę” obejmują słownictwo branżowe dostosowane do potrzeb ułatwiając codzienną pracę w Polsce. 130zł / 1h

195zł / 1,5h

 

Kursy specjalistyczne Zajęcia „szyte na miarę” są dostosowane do potrzeb i obejmują takie obszary jak: fonetyka i przygotowanie do egzaminów. 130zł / 1h

195zł / 1,5h