Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

PRACA W KLUBIE DIALOGU

W związku z dynamicznym rozwojem szkoły, stale poszukujemy kreatywnych, otwartych i pełnych pasji lektorek i lektorów.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdań, dlaczego chciałabyś/chciałbyś podjąć z nami współpracę.

Nasz adres mailowy, to: metodyk@klubdialogu.pl

Jesteśmy szkołą języka polskiego dla obcokrajowców z ponad 17-letnim doświadczeniem. Od lat nauczamy z pasją i zaangażowaniem.

Od Kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: filologia polska lub neofilologia, lingwistyka);
  • w przypadku osób, które ukończyły inne kierunki studiów, studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego będą dodatkowym atutem;
  • mile widziane doświadczenie w pracy dydaktycznej;
  • dyspozycyjności;
  • zaangażowania i chęć rozwoju, gotowości do samodoskonalenia;
  • kreatywności, cierpliwości, pasji;
  • dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kursów w oparciu o obowiązujący w szkole program nauczania;
  • terminowe rozliczanie się z biurem szkoły z przepracowanych godzin dydaktycznych;
  • monitorowanie postępów studentów;

Oferujemy:

  • pracę w elastycznym wymiarze czasu;
  • szkolenie pod okiem doświadczonych metodyków oraz wsparcie metodyczne podczas pracy;
  • materiały i programy nauczania, dostęp do biblioteki szkolnej i różnorodnych materiałów dydaktycznych;
  • pracę w formie stacjonarnej (siedziba szkoły mieści się w ścisłym centrum Warszawy) oraz zdalnej;
  • kursy indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania;
  • ciekawą i inspirującą atmosferę pracy w środowisku międzynarodowym.

ZAPRASZAMY!