Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

REGULAMIN KONKURSU: ‘20 ZADAŃ NA 20. URODZINY KD’

Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność składania KART ZADANIA.

 1. Organizatorem konkursu jest Szkoła KLUB DIALOGU s. c., Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk, Al. Jerozolimskie 55/4, 00-697 Warszawa, NIP 536-276-44-16.
 2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która ukończyła 16. rok życia i zgłosiła w biurze Szkoły chęć udziału w konkursie i pobrała (fizycznie lub online) KARTĘ ZADAŃ z biura.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 4. Konkurs trwa od 2/01/2024 do 14/06/2024 do godz. 16:00
 5. Konkurs polega na wykonaniu zadań opisanych w punkcie ‘Lista Zadań’.
  • Zadania mogą być wykonane w dowolnej kolejności.
  • Wykonane zadanie należy przedstawić w biurze szkoły lub przesłać na adres klubdialogu2004@gmail.com oraz uzyskać pieczątkę na swojej KARCIE ZADAŃ (osobiście w Szkole lub za pośrednictwem biura Szkoły – wówczas KARTA ZADAŃ Uczestnika pozostaje w Szkole).
  • Jeśli zadanie jest wysyłane mailem, to w temacie maila należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz hasło “20 zadań”, a w treści maila należy podać numer zadania.
  • Aby ubiegać się o nagrodę, uczestnik konkursu musi wykonać 15 wybranych zadań z 20 dostępnych. 5 zadań oznaczonych*(gwiazdką) jest obowiązkowych.
 6. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za KARTĘ ZADAŃ wydaną Uczestnikowi konkursu. W przypadku utraty przez Uczestnika karty z pieczątkami Szkoła może wydać Uczestnikowi nową, nieuzupełnioną kartę.
 7. Każdy uczestnik, który przedstawi KARTĘ ZADAŃ z minimum 15 pieczątkami otrzymuje nagrodę.
 8. Nagrodą w konkursie jest bezpłatny udział w Imprezie Urodzinowej z okazji 20 LAT Szkoły KLUB DIALOGU, która odbędzie się 28 czerwca 2024 roku (czytaj więcej).
 9. Nagroda w konkursie jest przyznawana na bieżąco, po spełnieniu warunków z pkt. 5d.
 10. Wszystkie nadesłane prace uczestników konkursu pozostają u organizatora.
 11. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na upublicznienie przez Szkołę w jej wszystkich Social Mediach i informatorach i na wydarzeniach jego danych osobowych: imienia, kraju pochodzenia i wizerunku utrwalonego na filmie lub zdjęciu.
 12. Przekazanie zadania konkursowego traktowane jest jako równoczesne oświadczenie, że zadanie to nie narusza praw osób trzecich, w szczególności nie narusza ich majątkowych i osobistych praw autorskich.
 13. Przystępując do konkursu uczestnik wyraża zgodę na:
  • Nieodpłatne przeniesienie na organizatora konkursu, Szkołę KLUB DIALOGU całości praw autorskich do przesłanych zadań, w tym w szczególności do filmu z życzeniami (zadanie nr 2) oraz do projektu “Ja jako 20. latek” (zadanie nr 5).
  • Utrwalanie przesłanych zadań w dowolnej formie i technice wybranej przez organizatora (m.in: drukowaną, cyfrową, komputerową) na dowolnym nośniku wybranym przez organizatora.
  • Upublicznienie całych zadań lub ich części w mediach i miejscach wybranych przez organizatora.

Lista zadań:

1* (obowiązkowe) Udział w co najmniej jednym kursie grupowym lub indywidualnym w Szkole KLUB DIALOGU

Liczymy okres od stycznia 2024 do czerwca 2024. Nie ma znaczenia liczba godzin. Po prostu chcemy, abyś wczuł się w atmosferę naszej Szkoły.

2* (obowiązkowe) Film z życzeniami dla Szkoły KLUB DIALOGU

To nasze Urodziny! Jesteśmy ogromnie ciekawi, co o nas myślisz i czego nam życzysz na przyszłość. Czas filmiku do 30 sekund. Twój filmik zostanie wyświetlony podczas Imprezy Urodzinowej.

3* (obowiązkowe) Udział w minimum 2 edycjach QUIZu ‘SCHOOL CHALLENGE’

W całym roku 2024 zostanie opublikowanych 6 edycji ‘QUIZu SCHOOL CHALLENGE’. Znajdziesz je na FB (www.facebook.com/KlubDialogu), IG (www.instagram.com/klubdialogu/), w mailu, w Newsletterze i na stronie. Będą one dostępne w lutym, marcu, kwietniu, maju, wrześniu i październiku. Nie przegap! Obserwuj nasze Social Media.

4* (obowiązkowe) Poznajmy się! Przedstaw się nam! 🙂

Jak to zrobić? Przyjdź do szkoły lub połącz się online z Metodykiem Szkoły. Powiedz kilka zdań o sobie po polsku. Wiemy, że to może być wyzwanie, szczególnie, gdy dopiero zaczynasz naukę, ale na pewno możesz powiedzieć, jak masz na imię, skąd jesteś, jakim językiem mówisz i co lubisz robić.

5* (obowiązkowe) Projekt ‘Ja, jako 20. Latek’

Forma projektu jest dowolna. Najlepiej przygotować go na kartce papieru A5, gdzie umieścisz swoje zdjęcie, gdy miałeś(-aś) 20 lat i napiszesz kilka zdań – w dowolnym języku – co wówczas robiłeś(-aś), jakie były Twoje pasje i zainteresowania. Twój projekt zostanie zaprezentowany w Szkole.

6.   Twoje ulubione polskie słowo

Napisz nam w mailu, lub na kartce w szkole lub powiedz. Forma jest dowolna. Jesteśmy ciekawi, jakie polskie słowo jest Twoim zdaniem najbardziej interesujące. A może masz z nim związaną jakąś historię? Najciekawsze słowa zostaną opublikowane na FB i IG Szkoły.

7.   Najtrudniejsze polskie słowo

Napisz nam w mailu, lub na kartce w szkole lub powiedz. Forma jest dowolna. Jesteśmy ciekawi, jakie polskie słowo jest Twoim zdaniem najtrudniejsze. Do napisania? Do wypowiedzenia? A może do podzielenia się nim? Najciekawsze słowa zostaną opublikowane na FB i IG Szkoły.

8.  Przepis z Twojej kuchni narodowej

Napisz nam przepis na specjał z Twojej kuchni narodowej. A może nawet przyniesiesz nam coś do spróbowania? Byłoby naprawdę miło. Najciekawsze przepisy zostaną opublikowane na FB i IG Szkoły.

9.  Twoja opinia o Szkole na Google

Cudownie jest czytać opinie, szczególnie gdy są one miłe i pozytywne :). Oczywiście nie ograniczamy Cię w żaden sposób. Napisz, co uważasz. Acha i pamiętaj o ogólnej zasadzie w KLUBIE DIALOGU, że za każdą opinię zamieszczoną na Googlach i (jednocześnie) na FB otrzymasz 50 zł zniżki na swój kurs języka polskiego. I to niezależnie od tego konkursu.

10.   Kartka walentynkowa lub inna kartka okolicznościowa

Każdy uwielbia otrzymywać tradycyjne kartki pocztowe. Szczególnie z okazji urodzin lub Walentynek. Wyślij nam pocztą albo przynieś do Szkoły kartkę walentynkową lub inną kartkę okolicznościową. Będziemy zachwycone! 🙂

11.   Pisanka Wielkanocna

Święta Wielkanocne to czas robienia ozdób. Taka polska tradycja. Może i Ty chciałbyś się zabawić? Zrób swoją pisankę (to takie pomalowane jajko lub ozdobione w dowolny sposób). Przynieś je do Szkoły, a na pewno znajdzie się ono w koszyczku świątecznym.

12.    Prezentacja lektorki

Wiemy, że niektórzy uwielbiają swoje lektorki lub lektorów. Bardzo się z tego cieszymy. Opowiedz nam o tym lub napisz. Forma jest dowolna. Po prostu daj nam znać, dlaczego Twoja lektorka jest taka wyjątkowa.

13.    Jak spędzasz majówkę?

Na początku maja w Polsce są 2 święta obok siebie, więc jest długi weekend. Dużo ludzi wyjeżdża z miasta lub organizuje pikniki. Czy wiesz, co Ty będzie robił(-a) w tym czasie? Napisz nam kilka zdań o tym.

14.   Praca domowa z poleceniem

Na pewno w trakcie Twojego kursu masz dużo pracy domowej. To dobrze! To dodatkowa praktyka języka. Zrób wybraną (dowolną) pracę domową i prześlij ją na adres konkursu klubdialogu2004@gmail.com – nie tylko ‘zaliczysz’ zadanie konkursowe, ale i otrzymasz poprawioną i ocenioną pracę domową. To podwójna korzyść!

15.    Znana osoba z Twojego kraju

Kto to jest? Polityk, aktor, osoba społeczna? Napisz po polsku lub po angielsku kilka zdań oraz koniecznie swoją opinię o niej.

16.   Sale lekcyjne w Szkole KLUB DIALOGU

Kojarzysz, jak wygląda nasza Szkoła? Ile ma sal lekcyjnych? Znasz ich nazwy? Napisz nam maila z nazwami co najmniej 3 sal w szkole. A może wiesz, skąd wzięły się te nazwy?

17.   Przeczytanie tekstu na BLOGU

Szkoła KLUB DIALOGU nie tylko uczy języka polskiego. Dla swoich studentów przygotowuje także mnóstwo innych materiałów do nauki oraz ciekawostek o kulturze i tradycji polskiej. To wszystko możesz znaleźć w na stronie Internetowej w sekcji BLOG. Napisz nam, jaki tekst lub artykuł ostatnio przeczytałeś. Czy był on ciekawy? Pomocny? Czy dowiedziałeś się czegoś nowego? Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii!

18.   Zmieniające się dekoracje w Szkole

Jednym z elementów Roku Jubileuszowego jest zmieniający się wystrój Szkoły. Czy pamiętasz choć jeden? Możesz go opisać?

19.   Program nauki od A0 do B1

Jak już pewnie zauważyłeś, nauka języka polskiego to długotrwały proces. Czy pamiętasz ile jest modułów/kursów od poziomu A0 do B1 włącznie?

20.   ‘Like’ dla naszej strony na FB i obserwowanie profilu KD na Instagramie

Na profilu FB i IG Szkoły KLUB DIALOGU dzieje się bardzo dużo. Znajdziesz tu posty z nowymi słówkami, z wyjaśnieniem ciekawych pojęć lub opisem interesujących wydarzeń. Warto nas obserwować. Szczególnie w Roku Jubileuszowym 2024, bo będzie się działo!

.

POBIERZ PDF REGULAMINU

.

POBIERZ KARTĘ ZADAŃ