Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :
logo

KLUB DIALOGU
SZKOŁA JĘZYKA POLSKIEGO
DLA OBCOKRAJOWCÓW

WITAMY W SZKOLE JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

Wierzymy, że historia Szkoły KLUB DIALOGU utkana jest

z tysiąca historii naszych studentów oraz pasji i zaangażowania naszych lektorów,

za co serdecznie dziękujemy!

KLUB DIALOGU LIDEREM W NAUCZANIU

Jesteśmy ekspertem w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Dajemy gwarancję:

  • najwyższej jakości
  • nieszablonowych lekcji
  • kompleksowej obsługi

Naszą misją jest pomoc w jak najlepszym zaadoptowaniu się do życia w Polsce dzięki pokonaniu barier komunikacyjnych i swobodnej konwersacji w życiu prywatnym i w pracy. Umożliwiamy także otrzymanie Państwowego Certyfikatu B1.

FORMĘ NAUKI DOPASOWUJEMY DO POTRZEB

KLUB DIALOGU to wyjątkowa Szkoła, w której prowadzimy naukę języka polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania:

Nasz roczny program zwiększy szanse na uzyskanie wizy studenckiej.

Formę nauki polskiego dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań studentów:

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

ORŁY EDUKACJI 2023 – ROZDANE! SZKOŁA KLUB DIALOGU – LAUREATEM. DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy naszym Studentom za zaufanie, którym nas obdarzyli! To dzięki nim – po raz kolejny (2019, 2020, 2021, 2022) – otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie: ORŁY EDUKACJI 2023, które jest najwyższą oceną zadowolenia z jakości nauczania języka polskiego jako obcego, uzyskując wynik 9.7/10. Tym samym utrzymaliśmy pozycję lidera wśród szkół języka polskiego dla cudzoziemców, wyznaczając standardy w nauczaniu.

 

Szkoła Polskiego KLUB DIALOGU także została uznana przez CULTURE TRIP za najlepszą placówkę oferującą język polski jako obcy. Więcej możesz przeczytać tutaj.

POZNAJ SZKOŁĘ KLUB DIALOGU

  • Od ponad 19 lat podążamy za nowatorskimi rozwiązaniami w nauczaniu języka polskiego.
  • Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi narzędziami (m.in. tablice interaktywne, nagrania audio i video, aplikacje internetowe, blog).
  • Zajęcia prowadzone są z pasją, cierpliwością i zaangażowaniem. Dużą uwagę koncentrujemy na umiejętności efektywnej komunikacji.
  • O skuteczności naszej metody nauki polskiego świadczą oceny studentów. 98% poleciłoby Szkołę znajomym.
  • Szkoła prowadzi Egzaminy na Certyfikat B1.

DOŁĄCZ DO SZKOŁY KLUB DIALOGU

KURSY GRUPOWE

Wybierz poziom i termin

KURSY INDYWIDUALNE

Zapytaj już dziś

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM

Twój kurs  “szyjemy na miarę”.

UCZYMY NIE TYLKO JĘZYKA POLSKIEGO

Wierzymy, że nauka języka polskiego obcokrajowców to nie tylko opanowanie struktur gramatycznych i słownictwa, poznawanie idiomów, czy związków frazeologicznych. Język to kultura – życie codzienne, zwyczaje, literatura, historia, poezja czy malarstwo. Bez ich znajomości nie da się w pełni zrozumieć kraju i funkcjonować w danym środowisku. Dlatego organizujemy rożnego rodzaju wydarzenia i imprezy, podczas których dzielimy się naszą ‘polskością’. Nauka w szkole języka polskiego dla obcokrajowców to również okazja do zawierania nowych znajomości i otwierania się na nowe doświadczenia.

Co jeszcze nas wyróżnia spośród innych szkół języka polskiego w Warszawie? Czytaj dalej.

MISJA SZKOŁY KLUB DIALOGU

null

DIALOG

Rozumiany jako pełna akceptacja dla odmienności kultur, otwartość na wymianę myśli i chęć do wzajemnego poznania się.

null

PROFESJONALIZM

Wysoko wykwalifikowani lektorzy języka polskiego jako obcego oraz zespół  Metodyków zapewniają najwyższy poziom zajęć.

null

PERSONALIZACJA

Dopasowany poziom i metoda nauki to efektywnie wykorzystany czas i optymalny zwrot z inwestycji.

null

POLSKOŚĆ

Kochamy naszą kulturę, tradycję i język polski! Dlatego dzielimy się tą pasją w trakcie warsztatów i spotkań kulturalnych.

FILARY NASZEGO SUKCESU

home Klub Dialogu school

KOMUNIKACJA PO POLSKU

Wiemy, że język polski dla obcokrajowców  nie jest łatwy, ale mamy na to sposób! W trakcie wszystkich lekcji posługujemy się głównie językiem polskim, dzięki czemu od samego początku student uczy się komunikacji w bezpośrednich sytuacjach, takich jak np.: wizyta u lekarza lub rozmowa kwalifikacyjna.

Z każdymi, kolejnymi zajęciami student zdobywa nowe kompetencje. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych lektorów.

NIESZABLONOWE ZAJĘCIA

W Szkole języka polskiego dla cudzoziemców zajęcia prowadzimy w oparciu o różne formy nauki. Wiedzę z podręcznika uzupełniamy o gry edukacyjne, aplikacje internetowe, drilling i dialogi w grupach. Dodatkowo stosujemy materiały audio i video oraz praktyczne lekcje polskiego w terenie. Wszystko to daje doskonały i bezpośredni efekt w procesie uczenia się. Lekcje nie mogą być szablonowe i nudne, a język polski ma sam wpadać w ucho.

Szkoła dysponuje najnowocześniejszym sprzętem. W każdej sali znajduje się tablica interaktywna, komputer, mikrofon i kamera.

jezyk polski dla firm
home Klub Dialogu school

AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA

Język polski jako obcy nauczany jest w różny sposób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoła KLUB DIALOGU w Warszawie  wypracowała autorski program nauczania. Program ten opiera się na precyzyjnym podziale poziomów (od A0 do B2) na mniejsze moduły (od 1 do 17). W rezultacie takiego podziału każdy student uczy się zgodnie z prezentowanym poziomem. Sprawdzamy nabytą wiedzę i rekomendujemy dalsze metody nauki.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Rozumiemy, że podczas nauki języka polskiego jako obcego studenci mają różne cele, oczekiwania i potrzeby. Dlatego przygotowaliśmy szereg kursów specjalistycznych, które poszerzają wiedzę i umiejętności nabywane podczas standardowych zajęć. Są to m.in.: kurs gramatyczny, fonetyczny oraz przygotowujący do egzaminu na certyfikat B1. Dzięki tym kursom język polski dla cudzoziemców staje się bogaty i kompleksowy, a nauka polskiego – przygodą i przyjemnością!

kursy języka polskiego

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO

INDYWIDUALNIE

Kursy indywidualne i grupowe
Programy specjalistyczne
Lekcje online

DLA FIRM

Kursy indywidualne i grupowe
Programy specjalistyczne
Lekcje online

BLOG

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
WYDARZENIA KLUBU DIALOGU
POLECANE WYDARZENIA
CO W TRAWIE PISZCZY

REFERENCJE

Klub Dialogu has delivered substantially beyond my expectations in nearly every category of service, from office management to conduct of my lessons. The office staff is eminently professional, making changes to my weekly schedule and other administrative matters have been simple and straightforward

Embassy of United States of America

What was very helpful were the intensive weekend courses and the practical lessons on the street and in shops and restaurants. I very much enjoyed the trip to Kazimierz, driving through the landscape, experiencing that it was possible to have a conversation in Polish with the whole group and getting to know other people in the same situation

ING Nationale-Nederlanden
0
Zadowolonych uczniów
0
Godzin lekcyjnych
0
/6
Ocena satysfakcji
0
%
Net Promoted Score

*dane statystyczne Szkoły
**dane z ankiet ewaluacyjnych Szkoły

Czy wiesz, że język polski jako obcy staje się coraz bardziej popularny na świecie? Dzięki lekcjom online nauka języka polskiego jako obcego jest już dostępna nie tylko w Polsce! Polski jako obcy może wydawać się skomplikowany, ale szkoła polskiego KLUB DIALOGU ma nieocenione doświadczenie w nauczaniu polskiego obcokrajowców. Zapraszamy! Z nami język polski dla cudzoziemców to przygoda i przyjemność.

INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE

* Rozmawiaj po polsku bez przeszkód

* Poczuj atmosferę Warszawy i przeżyj niezapomniane chwile

* Poznaj nowych znajomych. Bawmy się wspólnie na imprezach szkolnych

 

ZAPRASZAMY!

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Czytaj więcej: KURSY WAKACYJNE

 

+48 664 788 004

info@klubdialogu.pl

– Polish? We made it possible! –