Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :
logo

KLUB DIALOGU
SZKOŁA JĘZYKA POLSKIEGO
DLA OBCOKRAJOWCÓW

WITAMY W SZKOLE JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

Wierzymy, że historia Szkoły KLUB DIALOGU utkana jest

z tysiąca historii naszych studentów oraz pasji i zaangażowania naszych lektorów,

za co serdecznie dziękujemy!

KLUB DIALOGU to wyjątkowa szkoła, w której prowadzimy naukę języka polskiego dla obcokrajowców na różnych poziomach zaawansowania:

Nasz roczny program zwiększy szanse na uzyskanie wizy studenckiej.

KLUB DIALOGU LIDEREM W NAUCZANIU

Jesteśmy ekspertem w nauczaniu. Dajemy pewność najwyższej jakości prowadzonych kursów języka polskiego, nieszablonowych lekcji oraz kompleksowej obsługi.

Wsłuchując się w potrzeby naszych studentów, każdego dnia staramy się pomagać im w zaadoptowaniu do życia w Polsce.

Naszą misją jest pomaganie w pokonywaniu barier komunikacyjnych oraz umożliwienie swobodnej konwersacji w urzędzie, prywatnie i w pracy. Dzięki zdobytej wiedzy student zdobędzie Państwowy Certyfikat B1.

FORMĘ NAUKI DOPASOWUJEMY DO POTRZEB

Formę nauki polskiego dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań studentów – doskonale rozumiemy, że jednych motywuje uczęszczanie na zajęcia grupowe z przyjaciółmi, a innych – indywidualna nauka języka polskiego.

Jedni lepiej przyswoją wiedzę w szkole, inni nie chcą tracić czasu na dojazdy – wówczas proponujemy lekcje online. Szkoła polskiego KLUB DIALOGU jest tu dla naszych studentów.

Wierzymy, że nauka języka polskiego obcokrajowców to nie tylko opanowanie struktur gramatycznych i słownictwa, poznawanie idiomów, czy związków frazeologicznych. Język to kultura – życie codzienne, zwyczaje, literatura, historia, poezja czy malarstwo. Bez ich znajomości nie da się w pełni zrozumieć kraju i funkcjonować w danym środowisku. Dlatego organizujemy rożnego rodzaju wydarzenia i imprezy, podczas których dzielimy się naszą ‘polskością’. Nauka w szkole języka polskiego dla obcokrajowców to również okazja do zawierania nowych znajomości i otwierania się na nowe doświadczenia.

Co jeszcze nas wyróżnia spośród innych szkół języka polskiego w Warszawie? Czytaj dalej.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

ORŁY EDUKACJI 2022 – ROZDANE! SZKOŁA KLUB DIALOGU – LAUREATEM. DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy naszym Studentom za zaufanie, którym nas obdarzyli! To dzięki Wam – po raz kolejny (2019, 2020, 2021) – otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie: ORŁY EDUKACJI 2022, które jest najwyższą oceną zadowolenia z jakości nauczania języka polskiego jako obcego, uzyskując wynik 9.4/10. Tym samym utrzymaliśmy pozycję lidera wśród szkół języka polskiego dla obcokrajowców, wyznaczając standardy w nauczaniu.

 

Szkoła Polskiego KLUB DIALOGU także została uznana przez CULTURE TRIP za najlepszą placówkę oferującą język polski dla cudzoziemców. Więcej możesz przeczytać tutaj.

POZNAJ SZKOŁĘ KLUB DIALOGU

  • Uczymy skutecznie już od ponad 17 lat.
  • Nasza szkoła języka polskiego dla cudzoziemców prowadzona jest z pasją, cierpliwością i zaangażowaniem. Dużą uwagę koncentrujemy na umiejętności efektywnej komunikacji. Wzajemny DIALOG jest naszą największą wartością.
  • Wykorzystujemy całe nasze doświadczenie, by język polski jako obcy stał się przygodą i przyjemnością.
  • O skuteczności metod nauki polskiego świadczą oceny studentów. 98% poleciłoby naszą szkołę swoim znajomym.
  • Szkoła polskiego KLUB DIALOGU daje przykład, jak szybko nauczyć się języka od podstaw i zdać egzamin na certyfikat polski B1 i B2.

DOŁĄCZ DO SZKOŁY KLUB DIALOGU

KURSY GRUPOWE

Wybierz poziom i termin

KURSY INDYWIDUALNE

Zapytaj już dziś

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM

Twój kurs  “szyjemy na miarę”.

MISJA SZKOŁY KLUB DIALOGU

DIALOG

Rozumiany jako pełna akceptacja dla odmienności kultur cudzoziemców, otwartość na wymianę myśli i chęć do wzajemnego poznania się.

PROFESJONALIZM

Wysoko wykwalifikowani lektorzy w nauczaniu języka polskiego jako obcego oraz zespół  Metodyków zapewniają najwyższy poziom lekcji.

PERSONALIZACJA

Dopasowany poziom i metoda nauki oraz elastyczność zajęć pozwalają efektywnie wykorzystać czas i zmaksymalizować zwrot z poniesionej inwestycji.

POLSKOŚĆ

Kochamy naszą kulturę, tradycję i język polski! Naszym marzeniem jest dzielenie się tą pasją w trakcie warsztatów i spotkań kulturalnych.

FILARY NASZEGO SUKCESU

home Klub Dialogu school

KOMUNIKACJA PO POLSKU

Wiemy, że język polski dla obcokrajowców nie jest łatwy, ale mamy na to sposób! W trakcie wszystkich lekcji posługujemy się głównie językiem polskim, dzięki czemu od samego początku student uczy się komunikacji w bezpośrednich sytuacjach, takich jak np.: wizyta u lekarza lub rozmowa kwalifikacyjna.

Z każdymi, kolejnymi zajęciami student zdobywa nowe kompetencje. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych lektorów. Język polski dla cudzoziemców wyróżnia się spośród innych języków, dlatego dopasowujemy naukę gramatyki i innych sprawności do konkretnych poziomów.

NIESZABLONOWE ZAJĘCIA

W szkole języka polskiego dla cudzoziemców prowadzimy zajęcia w oparciu o różne formy nauki. Wiedzę z podręcznika uzupełniamy o gry edukacyjne, symulacje, drilling i dialogi w grupach. Dodatkowo stosujemy materiały audio i video oraz praktyczne lekcje polskiego w terenie, co ma doskonały i bezpośredni wpływ na proces uczenia się. Lekcje nie mogą być szablonowe i nudne, a język polski ma sam wpadać w ucho.

jezyk polski dla firm
home Klub Dialogu school

AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA

Język polski jako obcy nauczany jest w różny sposób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoła języka polskiego w Warszawie  wypracowała autorski program efektywnego nauczania. Program ten opiera się na precyzyjnym podziale poziomów (od A0 do B1) na mniejsze moduły (od 1 do 17). W rezultacie takiego podziału każdy student uczy się zgodnie z prezentowanym poziomem sprawności językowej, weryfikowanej podczas testu poziomującego. Na zakończenie modułów ponownie sprawdzamy nabytą wiedzę oraz dokonujemy ewaluacji i rekomendujemy dalsze metody nauki.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Rozumiemy, że podczas nauki języka polskiego jako obcego studenci mają różne cele, oczekiwania i potrzeby. Dlatego przygotowaliśmy szereg kursów specjalistycznych, które poszerzają wiedzę i umiejętności nabywane podczas standardowych zajęć. Są to m.in.: kurs gramatyczny, fonetyczny, biznesowy oraz przygotowujący do egzaminu na certyfikat B1. Dzięki tym kursom język polski dla cudzoziemców staje się bogaty i kompleksowy, a nauka polskiego – przygodą i przyjemnością!

kursy języka polskiego

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO DLA CIEBIE

INDYWIDUALNIE

Kursy indywidualne i grupowe
Programy specjalistyczne
Lekcje online

DLA FIRM

Kursy indywidualne i grupowe
Programy specjalistyczne
Lekcje online

BLOG

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
WYDARZENIA KLUBU DIALOGU
POLECANE WYDARZENIA
CO W TRAWIE PISZCZY

REFERENCJE

Klub Dialogu has delivered substantially beyond my expectations in nearly every category of service, from office management to conduct of my lessons. The office staff is eminently professional, making changes to my weekly schedule and other administrative matters have been simple and straightforward

Embassy of United States of America

What was very helpful were the intensive weekend courses and the practical lessons on the street and in shops and restaurants. I very much enjoyed the trip to Kazimierz, driving through the landscape, experiencing that it was possible to have a conversation in Polish with the whole group and getting to know other people in the same situation

ING Nationale-Nederlanden
0
Zadowolonych uczniów
0
Godzin lekcyjnych
0
/6
Ocena satysfakcji
0
%
Net Promoted Score

*dane statystyczne Szkoły
**dane z ankiet ewaluacyjnych Szkoły

Czy wiesz, że język polski jako obcy staje się coraz bardziej popularny na świecie? Dzięki lekcjom online nauka języka polskiego jako obcego jest już dostępna nie tylko w Polsce! Polski jako obcy może wydawać się skomplikowany, ale szkoła polskiego KLUB DIALOGU ma nieocenione doświadczenie w nauczaniu polskiego obcokrajowców. Zapraszamy! Z nami język polski dla obcokrajowców to przygoda i przyjemność.

Cenisz sobie wygodę i czas?

Chcesz wybrać najlepszą Szkołę, a nie ma takiej w Twojej okolicy?

Lubisz interaktywną naukę bez ograniczeń?

ZAPISZ SIĘ na KURS ONLINE

I spełniaj swoje marzenia!

 

+48 664 788 004

info@klubdialogu.pl

– Polish? We made it possible! –