Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

QUIZY ‘SCHOOL CHALLENGE’

Zrób wszystkie QUIZY i zgarnij nagrodę!

Daty publikacji QUIZów:

 1. 16. lutego
 2. 15. marca
 3. 19 kwietnia
 4. 17. maja
 5. 20. września
 6. 18. października

Rozdanie nagród – 14. listopada

REGULAMIN QUIZów: ‘SCHOOL CHALLENGE’

 1. Organizatorem quizów jest Szkoła KLUB DIALOGU s. c., Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk, Al. Jerozolimskie 55/4, 00-697 Warszawa, NIP 536-276-44-16.

 

 1. Uczestnikiem quizów może być tylko osoba będąca w latach 2017 – 2024 Studentem Szkoły.

 

 1. W ciągu całego roku 2024 ukaże się 6 quizów, po 8 pytań każdy.

 

 1. Quizy będą publikowane na Social Mediach Szkoły: FB/klubdialogu, Instagramie/klubdialogu, Newsletterze, stronie internetowej w miesiącach: luty, marzec, kwiecień, maj, wrzesień, październik. Następnie quizy będą dostępne na stronie Szkoły.

 

 1. Za udział w quizach Szkoła KLUB DIALOGU przewiduje NAGRODY w postaci gadżetów szkolnych (bluzy, T-shirts, torby, butelki, itp.) lub podręczników do nauki.

 

 1. Nagrody zostaną rozdane w listopadzie 2024 roku.

 

 1. Nagrodę otrzyma pierwszych 5 osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania we wszystkich 6 quizach.

 

 1. Jeśli nie będzie takich osób z pkt. 7, wówczas nagrody otrzymają kolejno osoby z największą liczbą punków i udziałem w największej liczbie quizów.

 

 1. Wybór i odbiór nagrody następuje osobiście w Biurze Szkoły. Nagroda jest ważna przez 4 miesiące. Nieodebrana nagroda przepada.

 

 1. Laureaci nagrody wyrażają zgodę na upublicznienie przez Szkołę w jej wszystkich Social Mediach i informatorach ich danych osobowych: imienia i kraju pochodzenia oraz wizerunku utrwalonego na zdjęciu. Brak zgody na upublicznienie wizerunku musi zostać wyrażone na piśmie indywidualnie.