Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

BEZPŁATNE LEKCJE / PROMOCJE

nasz zespół szkoła języka polskiego dla obcokrajowców

Drodzy Studenci,

Początek 2021 roku i cały 2020 zapisze się pod znakiem pandemii i pokonywania wielu trudności. Jednak to dzięki Wam szkoła KLUB DIALOGU nadal funkcjonuje, a my z nowymi perspektywami patrzymy w przyszłość. Cały nasz Zespół KLUBU DIALOGU jest Wam za to osobiście wdzięczny. Jesteście społecznością będącą sercem i duszą Szkoły KLUB DIALOGU.

Prawdziwym też okazało się stwierdzenie, że kryzys jest okazją do rozwoju. Dla Waszego komfortu i podniesienia standardu lekcji podjęliśmy szereg inwestycji i zrealizowaliśmy wiele projektów. To był ogromny wysiłek całego Zespołu KLUBU DIALOGU, z którego pracy i postawy jestem niezwykle dumna!

Co nam się udało:

  1. Szybko i efektywnie przejść na lekcje online;
  2. Przeszkolić Lektorki z prowadzenia lekcji zdalnych;
  3. Zainwestować w odpowiedni sprzęt i platformę dla Waszego komfortu nauki;
  4. Opracować nowy program oraz internetowe materiały dodatkowe dopasowane do lekcji zdalnych, w celu podniesienia ich atrakcyjności;
  5. Zakupić tablice interaktywne (nowoczesne tablice-komputery), kamery i mikrofony do lekcji online i hybrydowych.

Obecnie, krok po kroku, powoli wracamy do czasów sprzed pandemii, a w szczególności tak lubianych przez Was eventów, spotkań formalnych i nieformalnych, lekcji w szkole bez maseczki i nieskrepowanego dostępu do dóbr szkoły. Odbył się już nawet pierwszy event FILM FRIDAY.

Szkoła KLUB DIALOGU ma 17 lat i to nie jest pierwszy kryzys z jakim się zmagamy, ale na pewno najsilniejszy. Jednak patrząc na ostatnie miesiące jesteśmy szczerze przekonani, że z Wami jesteśmy w stanie przystosować się do każdej sytuacji, a z każdego kryzysu wyjść jeszcze bardziej wzmocnieni. Dlaczego? Ponieważ robimy to, co kochamy najbardziej: dzielimy się naszą pasją do języka, tradycji i kultury polskiej.

Dzisiaj chcemy powiedzieć Wam: DZIĘKUJEMY! Ale mamy dla Was też coś więcej!

Koniecznie przyjdź lub napisz do nas i pochwal się że byłeś z nami chociaż na jednym pełnym kursie indywidualnym lub grupowym w terminie od 15.05 2020 do 15.05.2021, a otrzymasz 5% rabatu na wszystkie kursy grupowe lub indywidualne zapłacone w jednej racie. Pamiętaj tylko ze wszystkie godziny muszą zostać wykorzystane nieprzekraczalnie do końca 2021 roku.

Jeszcze raz dziękujemy! Dziękujemy za wsparcie jakiego nam udzielacie.

Violetta Kunicka – Kajczuk, Piotr Kajczuk

Właściciele szkoły KLUB DIALOGU