KURSY INDYWIDUALNE JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW

Doskonale rozumiemy, że są osoby, które preferują naukę języka polskiego w systemie jednoosobowym (student + lektor) – dlatego proponujemy lekcje indywidualne, podczas których poziom nauczania, metodykę oraz intensywność zajęć dobieramy do potrzeb studenta, a nauczyciel ma szansę udzielić pełnej informacji zwrotnej. Ryzyko rozproszenia podczas takiego kursu jest zminimalizowane, a całą uwagę można skupić na opanowanie nowego lub powtórzenie już znanego materiału. Lekcje w formule 1:1 to doskonała okazja, by potrenować przydatne umiejętności, jak prowadzenie konwersacji, czytanie czy poprawne pisanie. Indywidualne lekcje języka polskiego w KLUBIE DIALOGU to niezapomniana przygoda!

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

ZALETY KURSU INDYWIDUALNEGO

  • Lekcje indywidualne języka polskiego to najskuteczniejsza metoda nauki, która daje możliwość szybko i efektywnie, w przyjaznej atmosferze, przyswoić sobie reguły językowe i zrobić największe postępy. Indywidualny tok nauki polskiego pozwala spełnić wszystkie oczekiwania w zakresie rozwoju kompetencji lingwistycznych.
  • To student decyduje jakie tematy go interesują (energetyka, kosmetologia, a może polityka?), czy chce wzmocnić słabe strony, czy nadrobić ewentualne braki. Lektor podpowie, czy warto skorzystać z dodatkowych form nauki, takich jak zajęcia fonetyczne, czy pisania.
  • Zapewniamy pełną elastyczność zajęć – kursy odbywają się po uzgodnieniu najlepiej pasującego terminu.
  • Poprawnie odwołane zajęcia nie przepadają! Jedynym warunkiem jest, aby powiadomić o tym fakcie szkołę do godziny 16:00 dnia poprzedzającego spotkanie i umówić się na kolejny termin.
  • Uczymy w dowolnej lokalizacji na terenie Warszawy. Indywidualne lekcje języka polskiego dla obcokrajowców mogą być prowadzone w domu, gdzie łatwo o ciszę oraz skupienie, w ulubionej kawiarni z kubkiem aromatycznej kawy, miejscu pracy, aby nie tracić czasu na dojazdy lub w naszej szkole, gdzie uczniowie zawsze są mile widziani!

 

Doskonale rozumiemy, że każdy ma swoje preferencje uczenia się i podjęcie decyzji o poświęceniu czasu i pieniędzy na naukę języka polskiego może być trudne. Mamy na to sposób. Można najpierw wykupić lekcję próbną. Pozwoli ona na zapoznanie się ze specyfiką nauki w KLUBIE DIALOGU i podjęcie przemyślanej decyzji.

Przy jednorazowej opłacie za 30 zajęć podręcznik do nauki dodawany jest gratis. Dzięki temu nauczanie indywidualne będzie skuteczniejsze, a język polski łatwiejszy do opanowania.

KURS INDYWIDUALNY STANDARD

strona_lekcje indywidualne6

Najlepiej samemu przekonać się, że lekcje indywidualne języka polskiego dla cudzoziemców to inwestycja, która na pewno się opłaci.

To student wybiera miejsce, godzinę i czas trwania kursu.

Kursy Indywidualne standardowe:

     1 lekcja – 60 min.

1 lekcja – 90 min.
1 lekcja
(pakiet 1-5 lekcji)
110 zł165 zł
1 lekcja
(pakiet od 6 lekcji)
98 zł
147 zł

KURS INDYWIDUALNY INTENSYWNY

strona_lekcje indywidualne4

To wybór dla tych, którzy potrzebują większego tempa nauki i oczekują szybkich efektów i nowych umiejętności z języka polskiego. W trakcie zajęć lektor przekaże maksimum wiedzy!

Pakiet 30 lekcji należy wykorzystać w 30 dni.

30 Days Around Polish (intensywny)

1 lekcja – 60 min.
1 lekcja93 zł
Kurs 30 lekcji 2 790 zł

KURS INDYWIDUALNY ONLINE

Viola_online_zmniejszone

Kurs online daje możliwość nauki języka polskiego osobom, które ze względu na zbyt dużą odległość od Warszawy nie mogą mieć lekcji bezpośrednio z nauczycielem. To także doskonała opcja dla tych, którzy dużo podróżują, a nie chcą odwoływać już ustalonych zajęć i tracić czasu przeznaczonego na spotkania z językiem polskim.

Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu online. Te lekcje nie są ani monotonne, ani nudne! Nauczyciele mają do dyspozycji wiele różnorodnych form. Oprócz podręcznika programowego kurs wzbogacamy prezentacjami, nagraniami audio, video, grami i quizami przygotowanymi w specjalnych aplikacjach i narzędziach. Nasze kursy języka polskiego online są naprawdę ciekawe!

Dodatkowo udostępnione w trakcie lekcji materiały można w każdej chwili ponownie wykorzystać – po zapisaniu na komputerze czy telefonie – w dowolnym czasie powtórzyć, przeczytać dialog, czy odsłuchać audio.

Lekcje online

1 lekcja – 60 min.
1 lekcja89 zł