Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

INDYWIDUALNE LEKCJE
JĘZYKA POLSKIEGO
DLA OBCOKRAJOWCÓW

Doskonale rozumiemy, że są osoby, które preferują naukę języka polskiego jako obcego w systemie lekcji indywidualnych. Wówczas poziom nauczania, metodykę oraz intensywność zajęć dobieramy do potrzeb studenta. Nauczyciel całą swoją uwagę może skupić na studencie, udzielając mu pełnej informacji zwrotnej.

Indywidualne lekcje języka polskiego to doskonała okazja, by praktykować przydatne umiejętności, takie jak prowadzenie konwersacji, czytanie czy poprawne pisanie.

  • Indywidualne lekcje języka polskiego dla obcokrajowców to najskuteczniejsza metoda nauki. Daje ona możliwość szybko i efektywnie, przyswoić sobie reguły językowe i zrobić największe postępy.

 

  • To student decyduje jakie tematy go interesują (np. energetyka, kosmetologia, a może polityka?). Jakie ewentualne braki chciałby nadrobić (pisanie, gramatykę, czy mówienie?). Lektor także podpowie, czy warto skorzystać z dodatkowych lekcji specjalistycznych, np. fonetyki.
  • Elastyczność zajęć – student decyduje o czasie i długości lekcji.

 

  • Poprawnie odwołane zajęcia nie przepadają! Jedynym warunkiem jest, aby powiadomić szkołę o odwołaniu zajęć do godziny 16:00 dnia poprzedzającego spotkanie i umówić się na kolejny termin.

 

  • Lekcja próbna z 10% zniżką! Każdy ma swoje preferencje uczenia się, dlatego doskonale rozumiemy obawy przed wykupieniem większej liczby godzin. Mamy na to sposób. Można najpierw wykupić lekcję próbną z 10% zniżką! Pozwoli ona na zapoznanie się ze specyfiką nauczania w KLUBIE DIALOGU i podjęcie przemyślanej decyzji.
lekcje indywidualne języka polskiego dla obcokrajowców

Najlepiej samemu przekonać się, że lekcje indywidualne języka polskiego dla cudzoziemców to inwestycja, która na pewno się opłaci.

To student wybiera formę, godzinę i czas trwania kursu.

INDYWIDUALNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO

STANDARD W SZKOLE

    1 lekcja – 60 min.

1 lekcja – 90 min.
1 lekcja
(pakiet od 4 lekcji)
130 zł 195 zł
lekcje indywidualne języka polskiego dla obcokrajowców

 

To wybór dla tych, którzy potrzebują większego tempa nauki i oczekują szybkich efektów i nowych umiejętności z języka polskiego. W trakcie zajęć lektor przekaże maksimum wiedzy!

Pakiet 30 lekcji należy wykorzystać w 30 dni.

30 DAYS AROUND POLISH

INTENSYWNY
Kurs 30 godzin (30×60 min.) 3 600zł    (120zł / 60min.)
polish lessons online

Kurs online daje możliwość nauki języka polskiego osobom, które nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach w szkole lub dla tych, dla których odległość stanowi dużą barierę przyjazdu do szkoły. To także doskonała opcja dla tych, którzy dużo podróżują i nie chcą odwoływać już ustalonych lekcji.

Czytaj więcej KURSY JĘZYKA POLSKIEGO ONLINE

INDYWIDUALNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO

ONLINE

    1 lekcja – 60 min.

1 lekcja – 90 min.
1 lekcja
(pakiet od 4 lekcji)
130 zł 195 zł